Самбірська

районна державна адміністрація

У Самбірській ДПІ проведено сеанс телефонного зв'язку «гаряча лінія» —  Самбірська районна державна адміністрація

Днями заступником начальника Самбірської ДПІ Іриною Мигаль проведено сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» щодо актуальних питань та новацій податкового законодавства.

Платники податків цікавилися такими питаннями: яка послідовність дій має бути здійснена для реєстрації ПРРО, як пов’язуються між собою ПРРО, господарські одиниці та касири, яким чином покупець зможе перевірити розрахунковий документ - чек, виданий ПРРО, що працює в режимі офлайн, які мають бути дії суб’єкта господарювання при відключенні світла в господарській одиниці.

У ході спілкування дозвонювачі були повідомлені, що з 1 січня 2024 року введена в дію нова форма податкової декларації про майновий стан і доходи, у зв’язку із набранням чинності наказу Міністерства фінансів України від 28 серпня 2023 року № 467 «Про затвердження Змін до форми податкової декларації про майновий стан і доходи та Інструкції щодо заповнення податкової декларації про майновий стан і доходи», зареєстрованого в Мін’юсті 18 жовтня 2023 року за № 1817/40873.

Ірина Мигаль наголосила, що деклараційна кампанія для тих, хто зобов’язаний задекларувати свої доходи закінчилася 1 травня , а ті громадяни, хто має намір отримати податкову знижку, можуть подавати декларацію до кінця поточного року, тобто до 31 грудня включно.

Були й запитання щодо використання електронних сервісів ДПС України, порядку нарахування та сплати мінімального податкового зобов’язання, легалізації найманої праці та заробітної плати.

Чимало запитань стосувалося нарахування земельного податку та податку на нерухоме майно, в тому числі надання пільг окремим категоріям громадян.

 

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 230 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua