Самбірська

районна державна адміністрація

САМБІРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
САМБІРСЬКА РАЙОННА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ
Н А К А З

«19» березня 2022 року Самбір № 5

Про здійснення деяких заходів

правового режиму воєнного стану

На виконання Закону України «Про правовий режим воєнного стану», наказу начальника Львівської обласної військової адміністрації від 19 березня 2022 року № 27/22 «Про здійснення деяких заходів правового режиму воєнного стану», у зв’язку з необхідністю попередження вчинення кримінальних та адміністративних правопорушень, забезпечення захисту громадської безпеки і порядку на території Львівської області

Н А К А З У Ю:

  1. Заборонити з 19 березня 2022 року на період дії правового режиму воєнного стану суб’єктам господарювання всіх форм власності торгівлю алкогольними та слабоалкогольними напоями (у тому числі пива) на території Самбірського району Львівської області з 21:00 до 10:00 години.
  2. Міським, селищному та сільським головам привести у відповідність розпорядчі документи, видані у сфері торгівлі алкогольними та слабоалкогольними напоями (у тому числі пива), на період дії правового режиму воєнного стану та за потреби вводити додаткові обмежувальні заходи у сфері торгівлі алкогольними та слабоалкогольними напоями (у тому числі пива), на період дії правового режиму воєнного стану.
  3. Відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю районної військової адміністрації (Н. Арабська) забезпечити негайне інформування про заходи, запроваджені цим наказом, населення та суб’єктів господарювання через засоби масової інформації.
  4. Самбірському районному відділу Головного управління Національної поліції України у Львівській області (С. Захарчик) здійснювати контроль за виконанням пункту 1 цього наказу на території Самбірського району.
  5. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

 

Начальник   Іван ІЛЬЧИШИН

 

 

 

 

     

 

 

 

 

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 135 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua