САМБІРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
«30» квітня 2026 року Самбір № 14
Про підведення підсумків районного
етапу учнівських змагань у рамках
реалізації проєкту «Пліч-о-пліч
всеукраїнські шкільні ліги» у
Самбірському районі
На виконання статті 6 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», враховуючи рішення колегії Самбірської районної державної адміністрації від 23 квітня 2026 року № 7 «Про підведення підсумків районного етапу учнівських змагань у рамках реалізації проєкту «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» у Самбірському районі»
З О Б О В ’ Я З У Ю:
1.1. Забезпечити відрядження команд – переможців на обласний етап змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» серед учнів та учениць закладів загальної середньої освіти у 2025-2026 навчальному році у Львівській області.
1.2. Забезпечити довезення шкільними автобусами дітей до місця проведення змагань і у зворотньому напрямку, в межах обласного етапу проєкту «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги».
1.3. Додатково інформувати заклади загальної середньої освіти, які братимуть участь в обласному етапі, щодо обов’язкового дотримання норм регламенту «Проведення фізкультурно-оздоровчих заходів та змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» серед учнів та учениць закладів загальної середньої освіти у 2025-2026 навчальному році під гаслом «Разом переможемо» від 1 жовтня 2025 року, а також регламентів з видів спорту, щодо наявності всіх передбачених документів, зокрема в частині медичного допуску.
| Голова | Іван ІЛЬЧИШИН |