Самбірська

районна державна адміністрація

САМБІРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
 
« 25 » листопада 2021 року Самбір № 146
 
Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 24 вересня 2021 року № 124
На виконання статей 27, пункту 9 частини 1 статті 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статей 15, 16 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», постанови Кабінету Міністрів України від 21 березня 2002 року № 352 «Про затвердження Положення про підготовку і проведення призову громадян України на строкову військову службу та прийняття призовників на військову службу за контрактом», Указу Президента України від 24 лютого 2021 року № 71/2021 «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2021 році» та лист Самбірського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки від 22 листопада 2021 року № 2/4158, з метою організованого проведення в жовтні-грудні 2021 року призовів громадян України на строкову військову службу в Збройні Сили України
З О Б О В ’ Я З У Ю:
1. Внести зміни до розпорядження голови районної державної адміністрації від 24 вересня 2021 року № 124 «Про підготовку і проведення чергових призовів громадян України на строкову військову службу в 2021 році», а саме:
1.1. Пункт 5 розпорядження викласти в такій редакції:
«5. Комунальне некомерційне підприємство Самбірської міської ради «Cамбірська центральна лікарня» (Б. Марчук), комунальне некомерційне підприємство «Рудківська лікарня» Рудківської міської ради (Р. Пукало), комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Бісковицької сільської ради (І. Стацев’ят), комунальне некомерційне підприємство Старосамбірської міської ради «Старосамбірська районна лікарня» (І. Медвідь), комунальне некомерційне підприємство Турківської міської ради «Турківська центральна міська лікарня» (П. Ігнацевич) до 1 жовтня 2021 року підібрати та виділити необхідну кількість лікарів-спеціалістів, медичного персоналу для проведення медичного огляду призовників:».
2. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації Василя Вісьтака.
 
Голова Іван ІЛЬЧИШИН
 

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 130 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua