Самбірська

районна державна адміністрація

САМБІРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
 
« 29 » жовтня 2021 року Самбір № 137
 
Про стан ведення лісового господарства, охорони лісу та використання лісосировинних ресурсів у Самбірському районі
На виконання Земельного кодексу України, Закону України «Про місцеві державні адміністрації», враховуючи рішення колегії Самбірської районної державної адміністрації від 21 жовтня 2021 року № 3 «Про стан ведення лісового господарства, охорони лісу та використання лісосировинних ресурсів у Самбірському районі», з метою якісного ведення лісового господарства, охорони лісів та використання лісосировинних ресурсів у Самбірському районі
З О Б О В ’ Я З У Ю:
1. Рекомендувати директору державного підприємства «Самбірське лісове господарство» І. Яремі, директору державного підприємства «Старосамбірське лісомисливське господарство» Ю. Мрочку, директору державного підприємства «Турківське лісове господарство» В. Барабашу, директору державного підприємства «Боринське лісове господарство» М. Ільницькому, директору Турківського дочірнього лісогосподарського підприємства обласного комунального спеціалізованого лісогосподарського підприємства «Галсільліс» Б. Петренку, директору Старосамбірського дочірнього лісогосподарського підприємства обласного комунального спеціалізованого лісогосподарського підприємства «Галсільліс» П. Домініку:
1.1. Посилити охорону лісів від лісопорушень та самовільних рубок, а також охорону молодих насаджень.
1.2. Посилити охорону території лісфонду, особливо в межах об’єктів природно-заповідного фонду, від проведення перегонів (джипінгу), трофі-рейдів, ралі, поїздок на важкопрохідній техніці.
1.3. Забезпечити обов’язкове клеймування деревини, що відпускається.
1.4. Проводити контрольні перевірки заготівлі деревини.
1.5. Інформувати сільські, селищну, міські ради про місце та об’єм проведення рубок на території району та розміщувати інформацію на офіційних сайтах підприємства.
1.6. Готувати і подавати цінові пропозиції вартості лісопродукції та паливних дров для забезпечення участі в системі електронних торгів PROZORRO, які оголошуються бюджетними установами району.
1.7. Проводити профілактичну роботу по боротьбі із сказом диких тварин (лисиць, зайців, єнотів та інші).
1.8. Проводити підгодівлю мисливської фауни в зимовий період.
2. Начальника Самбірського районного відділу поліції Головного управління Національної Поліції у Львівській області С. Захарчика, начальника Самбірського відділу податків і зборів з фізичних осіб та проведення камеральних перевірок управління податкового адміністрування фізичних осіб Головного управління Державної податкової служби у Львівській області І. Малецького, начальника Самбірського відділу камеральних перевірок управління з питань виявлення та опрацювання податкових ризиків Головного управління Державної податкової служби у Львівські області О. Касіян, начальника Об’єднаного Самбірського районного управління Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Львівській області О. Хім’яка у межах наданих повноважень посилити контроль за діяльністю деревообробних об’єктів (лісопильне та стругальне виробництво, виробництво столярних виробів) розташованих на території району.
3. Рекомендувати органам місцевого самоврядування:
3.1. Розглянути питання щодо діяльності деревообробних об’єктів (лісопильне та стругальне виробництво, виробництво столярних виробів), що розташовані на підвідомчих територіях.
3.2. Посилити співпрацю з контролюючими органами щодо виявлення незареєстрованих підприємств / фізичних осіб-підприємців, що ведуть діяльність у сфері лісопильного та стругального виробництва, виробництва столярних виробів.
3.3. З метою недопущення встановлення обмежувальних та забороняючих перепон у діяльності державних лісогосподарських підприємств, під час прийняття рішень, що стосуються їх роботи, неухильно дотримуватись норм чинного законодавства України.
4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації Василя Вісьтака.
 
 
Голова Іван ІЛЬЧИШИН
 

Канал не знайдено

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 1251 гість та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua