Самбірська

районна державна адміністрація

САМБІРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
 
« 29 » жовтня 2021 року Самбір № 136
 
Про хід підготовки житлово-комунального господарства та бюджетних установ району до роботи в осінньо-зимовий період 2021/22 року
На виконання Закону України «Про місцеві державні адміністрації», розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації від 14 травня 2021 року № 361/0/5-20 «Про підготовку до опалювального сезону 2021/22 року», враховуючи рішення колегії Самбірської районної державної адміністрації від 21 жовтня 2021 року № 2 «Про хід підготовки житлово-комунального господарства та бюджетних установ району до роботи в осінньо-зимовий період 2021/22 року», з метою сталої роботи підприємств теплопостачання, житлово-комунального господарства та бюджетних установ району в осінньо-зимовий період 2021/22 років
З О Б О В ’ Я З У Ю:
1. Рекомендувати органам місцевого самоврядування:
1.1. Забезпечити готовність об’єктів соціальної інфраструктури та житлово-комунального господарства до роботи в осінньо-зимовий період.
1.2. Забезпечити дотримання доведених лімітів споживання газу, електроенергії, впровадження заходів з енергозбереження та необхідний запас палива для котелень протягом опалювального сезону.
1.3. Забезпечити дотримання вимог Правил безпеки систем газопостачання на підвідомчих об’єктах та усунення проблемних питань, виявлених Самбірським відділенням Акціонерного товариства «Львівгаз» під час проведення планового технічного огляду комунально-побутових об’єктів.
1.4. Завершити заготівлю твердого палива на опалювальний період 2021/2022 років, відповідно до потреб бюджетних установ.
1.5. Вжити заходів та у термін до 1 листопада 2021 року забезпечити необхідний ремонт наявної автотранспортної техніки для роботи в осінньо-зимовий період 2021/22 років.
1.6. Забезпечити у повному обсязі наявність необхідної кількості піщано-солевої суміші для посипки комунальних доріг у зимовий період.
1.7. Укласти угоди із відповідними організаціями на залучення техніки до снігоочищувальних робіт в населених пунктах.
1.8. Привести у відповідність тарифи на послуги теплопостачання до економічно-обґрунтованих витрат на їх виробництво з обов’язковим дотриманням вимог чинного законодавства.
2. Рекомендувати розпорядникам бюджетних коштів забезпечити закупівлю природного газу та послуг з його розподілу (транспортування) для безперебійної роботи установ та організацій в осінньо-зимовий період 2021/22 років;
3. Рекомендувати підприємствам житлово-комунального господарства:
3.1. Здійснити заходи щодо погашення (зменшення) наявних боргових зобов’язань.
3.2. Проводити інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення щодо забезпечення вчасної та в повному обсязі оплати за спожиті енергоносії та житлово-комунальні послуги, використовуючи для цього засоби масової інформації та індивідуальні зустрічі.
4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації Василя Вісьтака.
 
 
Голова Іван ІЛЬЧИШИН
 
 
 

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua