Самбірська

районна державна адміністрація

САМБІРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
 
« 18 » жовтня 2021 року Самбір № 132
 
Про початок опалювального сезону 2021/22 років
На виконання законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про житлово-комунальні послуги», Правил надання населенню послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 року № 630, розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації від 13 жовтня 2021 року № 1007/0/5-21 «Про початок опалювального сезону 2021/22 років»
З О Б О В ’ Я З У Ю:
1. Сільських, селищного та міських голів:
1.1. Рекомендувати встановити своїми розпорядчими документами термін початку опалювального сезону для населення та інших категорій споживачів, про що в одноденний термін після прийняття рішення поінформувати управління соціально-економічного розвитку районної державної адміністрації з поданням копії відповідного документа.
1.2. Забезпечити постійний контроль за використанням газу і твердого палива.
1.3. Інформацію про початок запуску котелень та його завершення до стовідсоткової подачі теплоносія споживачам надавати управлінню соціально-економічного розвитку районної державної адміністрації (Н. Пупа) щоденно до 11:00 год на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. за формою, згідно з додатком 1.
1.4. Інформацію про виникнення аварійних ситуацій на об’єктах житлово-комунального господарства в невідкладному порядку надавати управлінню соціально-економічного розвитку районної державної адміністрації на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. за формою, згідно з додатком 2.
2. Створити районну робочу групу для оперативного вирішення проблемних питань, які можуть виникати в опалювальний сезон 2021/22 років на об’єктах житлово-комунального господарства та соціальної сфери, та затвердити її склад, що додається.
3. Відділ інформаційної діяльності та комунікації з громадськістю районної державної адміністрації (Н. Арабська) довести зміст розпорядження до відома громадськості району.
4. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації Василя Вісьтака.
 
Голова Іван ІЛЬЧИШИН
 

Додаток 2
до розпорядження голови
районної державної адміністрації
від «18» жовтня 2021 року № 132

 

Інформація
про аварійні ситуації на об’єктах житлово-комунального господарства*
в Самбірському районі станом на ________ 202__ року

Населений пункт, де виникли аварійні ситуації

Назва об’єкта житлово-комунального господарства

Короткий опис аварійної ситуації, причини виникнення

Заходи, які вживаються

Термін усунення

 

 

 

 

 

* - у разі виникнення

 

 

Заступник начальника управління, начальник відділу економіки, житлово-комунального господарства та дорожньої інфраструктури управління соціально-економічного розвитку районної державної адміністрації   Надія Пупа

 


Затверджено
розпорядження голови
районної державної адміністрації
від «18» жовтня 2021 року № 132

Склад
районної робочої групи для оперативного вирішення проблемних питань, які можуть виникати в опалювальному сезоні 2021/22 років на об’єктах житлово-комунального господарства та соціальної сфери

Вісьтак
Василь Іванович

— заступник голови районної державної адміністрації, голова районної робочої групи;

Ленарт
Марина Яківна

— головний спеціаліст відділу економіки, житлово-комунального господарства та дорожньої інфраструктури управління соціально-економічного розвитку районної державної адміністрації, секретар районної робочої групи.

Члени районної робочої групи:

Гайдук
Наталія Ігорівна

— головний спеціаліст сектору з питань охорони здоров’я відділу гуманітарної політики районної державної адміністрації;

Кузьо
Андрій Орестович

— начальник відділу з питань оборонної роботи та цивільного захисту районної державної адміністрації;

Припін
Ярослав Михайлович

— головний спеціаліст сектору з питань освіти, молоді та спорту відділу гуманітарної політики районної державної адміністрації;

Пупа
Надія Юріївна

— заступник начальника управління, начальник відділу економіки, житлово-комунального господарства та дорожньої інфраструктури управління соціально-економічного розвитку районної державної адміністрації.

До складу робочої групи включаються селищний, міські та сільські голови, на території яких знаходяться об’єкти життєзабезпечення.

_____________________________________


 

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 139 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua