Самбірська

районна державна адміністрація

У к р а Ї н а

розпорЯдженнЯ

ГОЛОВИ САМБІРСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

від “_13_” _жовтня_ 2011 року № _591_

м. Самбір

Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 4 листопада 1997 року № 825

У відповідності до Указу Президента України від 8 серпня 1995 року № 720/95 „Про порядок паювання земель, переданих у колективну власність сільськогосподарським підприємствам і організаціям”, враховуючи заяву Г. Ткач від 14 вересня 2011 року та клопотання виконавчого комітету Лукавської сільської ради від 14 вересня 2011 року № 02-21/58:

1. Внести зміни до розпорядження голови Самбірської районної державної адміністрації від 4 листопада 1997 року № 825 «Про внесення змін до додатку № 1 і 2 розпорядження голови Самбірської райдержадміністрації від 07.05.97 р. № 311 «Про видачу сертифікатів на право на земельну частку згідно статті 6 Земельного Кодексу України по Озернянській сільській раді» в частині зміни імені особи, яка занесена в розпорядження як “Ткач Анна Василівна” на “Ткач Ганна Василівна”.

2. Управлінню Держкомзему у Самбірському районі (Г. Маркович) та виконкому Лукавської сільської ради (І. Шийко) внести відповідні зміни в сертифікат на земельну частку (пай) та земельно-облікові документи.

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації Івана Пікулицького.

Іван Білак

 

 

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 187 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua