Самбірська

районна державна адміністрація

САМБІРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Д О Р У Ч Е Н Н Я

«28» березня 2023 року Самбір № 2

Щодо запобігання виникнення пожеж

На виконання статей 13, 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», листа Львівської обласної державної адміністрації від 21 березня 2023 року № 1-347/0/23 щодо запобігання пожежам на землях лісового та водного фонду, на торфовищах та землях інших категорій, з метою попередження виникнення та поширення випадків випалювання сухої рослинності, вжиття вичерпних заходів та посилення контролю щодо запобігання таким проявам:

Сільським, селищному, міським головам

 1. Організувати проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи з населенням щодо недопущення випалювання сухої рослинності, а також забезпечення широкого висвітлення інформації про шкоду для людини і довкілля, яку завдають такі дії у місцевих засобах масової інформації.

ТЕРМІН: постійно, під час пожежонебезпечного періоду

 1. Забезпечити належну роботу адміністративних комісій при виконавчих органах з метою притягнення до відповідальності осіб за спалювання сухої рослинності та запобігання таким проявам.

ТЕРМІН: постійно, під час пожежонебезпечного періоду

 1. Проінформувати керівників підприємств, установ та організацій, сільськогосподарських формувань незалежно від форми власності про необхідність тримати на постійному контролі санітарно-екологічний стан власних та прилеглих територій, санітарно-захисних зон, не допускати понаднормового накопичення відходів та їх спалювання.

ТЕРМІН: постійно, під час пожежонебезпечного періоду

 1. Провести профілактичну роботу з власниками земельних ділянок та орендарями, які займаються вирощуванням сільськогосподарської продукції, фермерськими господарствами щодо цільового використання земельних ділянок та утримання їх в належному стані.

ТЕРМІН: постійно, під час пожежонебезпечного періоду

 1. Звернутись до представників духовенства з проханням долучитися до проведення просвітницької роботи з питань запобігання виникнення пожеж.

ТЕРМІН: постійно, під час пожежонебезпечного періоду

 1. Надавати інформацію про виконання заходів щодо запобігання виникнення пожеж на підвідомчих територіях управлінню соціально-економічного розвитку районної державної адміністрації.

ТЕРМІН: щомісячно до 3 числа за звітним періодом

С. Захарчику

 1. Активізувати роботу з відділеннями поліції Самбірського районного відділу поліції Головного управління національної поліції у Львівській області та дільничними інспекторами поліції в частині притягнення до адміністративної відповідальності правопорушників та проведенні профілактичних заходів з місцевим населенням щодо недопущення випалювання сухої рослинності.

ТЕРМІН: постійно, під час пожежонебезпечного періоду

Я. Гораку, В. Козаку, В. Петкевичу, М. Марушканичу, Б. Михайлику, Р. Лоневському

 1. Забезпечити проведення рейдових заходів з метою виявлення, а також недопущення фактів спалювання листя, залишків сухої рослинності, побутових відходів та складання протоколів на виявлених порушників.

ТЕРМІН: постійно, під час пожежонебезпечного періоду

А. Кузю

 1. Активізувати роботу щодо запобігання виникнення пожеж на території району, в тому числі попередження виникнення та поширення випадків випалювання сухої рослинності.

ТЕРМІН: постійно

 1. Утворити при районній державній адміністрації мобільну рейдову групу, до складу якої залучити представників органів місцевого самоврядування, Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Державної екологічної інспекції або громадських інспекторів з охорони довкілля, користувачів мисливських угідь, працівників Головного управління Національної поліції у Львівській області, підрозділи місцевої та добровільної пожежної охорони для вжиття вичерпних заходів, з метою вжиття вичерпних заходів для запобігання виникнення пожеж на території району, а також притягнення до відповідальності в установленому порядку осіб, винних у спалюванні стерні і залишків рослинності.

ТЕРМІН: до 29.03.2023 року

 1. Організовувати проведення рейдів і патрулювань найбільш пожежонебезпечних земельних ділянок, лісових масивів, торф’яників для здійснення моніторингу за дотриманням лісокористувачами, населенням та підприємствами вимог пожежної безпеки. Забезпечити належне розповсюдження інформації про роботу мобільної рейдової групи, а також про недопущення спалювання стерні і залишків рослинності та передбачену законодавством України відповідальність за вчинення порушень.

ТЕРМІН: постійно, під час пожежонебезпечного періоду

 1. Надавати інформацію про виконання заходів щодо запобігання виникнення пожеж управлінню соціально-економічного розвитку районної державної адміністрації.

ТЕРМІН: щомісячно до 3 числа за звітним періодом

Н. Арабській

 1. Забезпечити широке висвітлення інформації про недопущення спалювання стерні і залишків рослинності в природних екосистемах, а також передбачену законодавством України відповідальність за вчинення таких дій.

ТЕРМІН: постійно

Н. Пупі

 1. Надавати департаменту екології та природних ресурсів Львівської обласної державної адміністрації узагальнені відомості щодо проведеної роботи з питань запобігання пожежам на землях лісового та водного фонду, на торфовищах та землях інших категорій.

ТЕРМІН: щомісячно до 5 числа за звітним періодом

 

 

Голова   Іван ІЛЬЧИШИН

 

 

 

 

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 178 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua