Самбірська

районна державна адміністрація

САМБІРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
САМБІРСЬКА РАЙОННА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ
Д О Р У Ч Е Н Н Я

«29» березня 2022 року Самбір № 1-ВА

Про здійснення заходів щодо

дотримання військового

поховального ритуалу

На виконання заходів щодо дотримання військового поховального ритуалу при похованні військовослужбовців, враховуючи лист Самбірського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки від 28 березня 2022 року № 2977:

Сільським, селищному та міським головам

  1. Забезпечити виготовлення та передачу Державних прапорів України та Листів пошани і скорботи від імені Президента України по 4 комплекти з кожної громади до Самбірського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки. Врахувати, що розмір Державного Прапора України повинен відповідати параметрам 1.40м. х 2.10м. з дотриманням співвідношення ширини прапора до його довжини 2:3.

Термін: до 1 квітня 2022 року

  1. У дні поховань забезпечити вивішування Державного Прапора України з жалобною стрічкою на адміністративних будинках населених пунктів.

Термін: впродовж дії правового режиму воєнного стану

В. Турику

  1. Забезпечити участь відповідальних осіб районної військової адміністрації у військових поховальних ритуалах на території Самбірського району та здійснювати передачу Листа пошани і скорботи від імені Президента України рідним загиблих військовослужбовців.

Термін: впродовж дії правового режиму воєнного стану

  1. Контроль за виконанням доручення покласти на першого заступника начальника районної військової адміністрації Віктора Турика.

 

 

Начальник   Іван ІЛЬЧИШИН

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 75 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua