Самбірська

районна державна адміністрація

САМБІРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Д О Р У Ч Е Н Н Я

«14» грудня 2021 року Самбір № 17

Про створення міжвідомчої

робочої групи

На виконання доручення голови Львівської обласної державної адміністрації від 3 грудня 2021 року № 31/0/6-21 «З метою національно-патріотичного виховання населення та виконання рішення Львівської обласної ради від 7 жовтня 2021 року № 228 «Про інформацію Львівської обласної державної адміністрації щодо виконання рішення обласної ради від 18 вересня 2018 року № 745 «Про мораторій на публічне використання російськомовного культурного продукту на території Львівської області»:

П. Грабському

  1. Створити при районній державній адміністрації міжвідомчу робочу групу з метою проведення систематичної роз’яснювальної роботи для фізичних та юридичних осіб про мораторій на використання російськомовного культурного продукту на території Самбірського району (далі – Міжвідомча робоча група) згідно додатку.

Термін: до 20 грудня 2021 року

  1. Міжвідомчій робочій групі систематично проводити роз’яснювальну роботу щодо дотримання суб’єктами господарювання мораторію на використання російськомовного культурного продукту на території Самбірського району.

Термін: постійно

  1. Здійснювати контроль в закладах, установах на території району щодо виконання рішень Львівської обласної ради про мораторій на публічне використання російськомовного культурного продукту на території Самбірського району.

Термін: постійно

Н. Пупі

  1. Забезпечити систематичне інформування суб’єктів господарювання про мораторій на використання російськомовного культурного продукту на території Самбірського району.

Термін: постійно

П. Юрчику

  1. Систематично здійснювати роз’яснювальну роботу серед закладів культури про мораторій на публічне використання російськомовного культурного продукту на території Самбірського району.

Термін: постійно

  1. Забезпечити проведення систематичної роз’яснювальної роботи про мораторій на використання російськомовного культурного продукту на території Самбірського району серед закладів тимчасового розміщення, закладів харчування, туристичних автобусів та обмежити використання російської мови під час проведення екскурсій (за винятком туристів з іноземних країн).

Термін: постійно

Я. Припіну

  1. Забезпечити проведення місцевих спортивних змагань та молодіжних заходів виключно державною мовою без використання російськомовного культурного продукту.
  2. Забезпечити проведення в закладах освіти тематичних уроків щодо заборони використання російськомовного культурного продукту на території Самбірського району.

Термін: постійно

  1. Забезпечити моніторинг наявності інформаційних кутків у закладах освіти Самбірського району з інформацією щодо заборони публічного використання російськомовного культурного продукту, а також з короткою історичною довідкою про русифікацію України.

Термін: упродовж 2022 року

Н. Арабській

  1. Забезпечити проведення інформаційних кампаній про мораторій на використання російськомовного культурного продукту на території Самбірського району.

Термін: упродовж 2022 року

  

Голова   Іван ІЛЬЧИШИН

Додаток
до доручення голови районної державної адміністрації
від «14» грудня 2021 року № 17

 Склад
міжвідомчої робочої групи з метою проведення систематичної роз’яснювальної роботи для фізичних та юридичних осіб про мораторій на використання російськомовного культурного продукту на території Самбірського району

Грабський
Павло Павлович

- заступник голови районної державної адміністрації, голова комісії;

Арабська
Надія Михайлівна

- провідний інспектор відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю районної державної адміністрації, секретар комісії.

Члени комісії:

Гичка
Андрій Богданович

- заступник голови Самбірської районної ради (за згодою);

Пітусь
Степан Степанович

- начальник сектору превенції Самбірського районного відділу Поліції Головного управління Міністерства внутрішніх справ України у Львівській області (за згодою);

Припін
Ярослав Михайлович

- головний спеціаліст сектору з питань освіти, молоді та спорту відділу гуманітарної політики районної державної адміністрації;

Пупа
Надія Юріївна

- заступник начальника управління, начальник відділу економіки, житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури управління соціально-економічного розвитку районної державної адміністрації;

Сенейко
Микола Леонович

- редактор газети «Високий Замок. Самбірщина» (за згодою);

Юрчик
Петро Ярославович

- завідувач сектору культури та туризму відділу гуманітарної політики районної державної адміністрації.

  

Завідувач сектору сектор культури та туризму відділу гуманітарної політики районної державної адміністрації   Петро Юрчик

 

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 189 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua