Самбірська

районна державна адміністрація

Україна

доручЕННЯ

ГОЛОВИ Самбірської районної ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

від “_17_” _жовтня_ 2011 року № _57_

м. Самбір

Про підготовку проведення засідання Колегії районної державної адміністрації у жовтні 2011 року

1. Провести 27 жовтня 2011 року засідання Колегії Самбірської районної державної адміністрації з порядком денним:

1.1. Про підсумки роботи територіально-господарського комплексу району за 9 місяців 2011 року.

1.2. Про стан виконання бюджету району за 9 місяців 2011 року.

1.3. Про стан підготовки філії “Самбірський райавтодор” ДП “Львівський облавтодор” до роботи в зимовий період.

1.4. Про завершення комплексу збиральних робіт в агроформуваннях району та хід сівби озимих культур під урожай 2012 року.

1.5. Про стан виконавської дисципліни в управліннях, відділах та інших структурних підрозділах Самбірської районної державної адміністрації.

1.6. Про виконання положень Указу Президента України від 7 лютого 2008 року № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» у виконкомах Гординянської та Воютицької сільських рад.

І. Гамрищаку, І. Пікулицькому, Т. Курман, М. Анничу

2. Підготувати довідку про підсумки роботи територіально-господарського комплексу району за 9 місяців 2011 року.

3. Довідку та пропозиції до проекту рішення Колегії районної державної адміністрації з питання „Про підсумки роботи територіально-господарського комплексу району за 9 місяців 2011 року” подати в відділ організаційно-кадрової роботи районної державної адміністрації, попередньо погодивши з заступником голови районної державної адміністрації.

Термін: до 24 жовтня 2011 року

І. Гамрищаку, В. Демківу

4. Підготувати довідку про стан виконання бюджету району за 9 місяців 2011 року.

5. Довідку, проект рішення Колегії, проект розпорядження чи доручення та списки запрошених на засідання Колегії з питання “Про стан виконання бюджету району за 9 місяців 2011 року” подати у відділ організаційно-кадрової роботи, попередньо погодивши заступником голови районної державної адміністрації.

Термін: до 24 жовтня 2011 року

І. Пікулицькому, Б. Сенейку

6. Підготувати довідку про стан підготовки філії “Самбірський райавтодор” ДП “Львівський облавтодор” до роботи в зимовий період.

7. Довідку, проект рішення Колегії, проект розпорядження чи доручення та списки запрошених на засідання Колегії з питання “Про стан підготовки філії “Самбірський райавтодор” ДП “Львівський облавтодор” до роботи в зимовий період” подати у відділ організаційно-кадрової роботи, попередньо погодивши з заступником голови районної державної адміністрації.

Термін: до 24 жовтня 2011 року

І. Пікулицькому, М. Анничу

8. Підготувати довідку про завершення комплексу збиральних робіт в агроформуваннях району та хід сівби озимих культур під урожай 2012 року.

9. Довідку, проект рішення Колегії, проект розпорядження чи доручення та списки запрошених на засідання Колегії з питання «Про завершення комплексу збиральних робіт в агроформуваннях району та хід сівби озимих культур під урожай 2012 року» подати у відділ організаційно-кадрової роботи, попередньо погодивши з заступником голови районної державної адміністрації.

Термін: до 24 жовтня 2011 року

Г. Кухар, М. Руді

10. Підготувати довідку Про стан виконавської дисципліни в управліннях, відділах та інших структурних підрозділах Самбірської районної державної адміністрації.

11. Довідку, проект рішення Колегії, проект розпорядження чи доручення та списки запрошених на засідання Колегії з питання «Про стан виконавської дисципліни в управліннях, відділах та інших структурних підрозділах Самбірської районної державної адміністрації» подати у відділ організаційно-кадрової роботи, попередньо погодивши з заступником голови районної державної адміністрації.

Термін: до 24 жовтня 2011 року

Г. Кухар, Л. Васюті

12. Підготувати довідку Про виконання положень Указу Президента України від 7 лютого 2008 року № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» у виконкомах Гординянської та Воютицької сільських рад.

13. Довідку, проект рішення Колегії, проект розпорядження чи доручення та списки запрошених на засідання Колегії з питання «Про виконання положень Указу Президента України від 7 лютого 2008 року № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» у виконкомах Гординянської та Воютицької сільських рад» подати у відділ організаційно-кадрової роботи, попередньо погодивши з заступником голови районної державної адміністрації.

Термін: до 24 жовтня 2011 року

О. Несторак

14. Укомплектовані матеріали з питань, що виносяться на розгляд Колегії у жовтні 2011 року, подати на розгляд голові та членам Колегії районної державної адміністрації.

Термін: до 24 жовтня 2011 року

15. Повідомити членів Колегії і запрошених осіб про місце і час проведення засідання Колегії.

Термін: за три дні до засідання.

І. Гамрищаку, І. Пікулицькому, І. Бобровському, Г. Кухар

16. Взяти під особистий контроль виконання доручення відповідно до розподілу функціональних обов’язків.

Іван Білак

 

 

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 146 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua