Самбірська

районна державна адміністрація

Україна

доручЕННЯ

ГОЛОВИ Самбірської районної ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

від “_16_” _вересня_ 2011 року № _53_

м. Самбір

Про підготовку проведення засідання Колегії районної державної адміністрації у вересні 2011 року

1. Провести 29 вересня 2011 року засідання Колегії Самбірської районної державної адміністрації з порядком денним:

 

1. Про хід підготовки житлово-комунального господарства та бюджетних установ району до роботи в осінньо-зимовий період 2011/12 року.

2. Про роботу Самбірського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за 8 місяців 2011 року.

3. Про підсумки проведення літньої оздоровчої кампанії в 2011 році.

4. Про хід виконання заходів щодо практичного виконання актів і доручень Президента України та Кабінету Міністрів України з питань реалізації державної кадрової політики в Самбірській районній державній адміністрації.

5. Про дотримання ветеринарних і санітарних вимог щодо реалізації харчових продуктів на ринках району.

 

І. Гамрищаку,
Б. Конкевичу

2. Підготувати довідку про хід підготовки житлово-комунального господарства та бюджетних установ району до роботи в осінньо-зимовий період 2011/12 року.

3. Довідку та пропозиції до проекту рішення Колегії районної державної адміністрації з питання „Про хід підготовки житлово-комунального господарства та бюджетних установ району до роботи в осінньо-зимовий період 2011/12 року” подати в відділ організаційно-кадрової роботи районної державної адміністрації, попередньо погодивши з заступником голови районної державної адміністрації.

Термін: до 23 вересня 2011 року

І. Бобровському,
Г. Міньків

4. Підготувати довідку про роботу Самбірського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за 8 місяців 2011 року.

5. Довідку, проект рішення Колегії, проект розпорядження чи доручення та списки запрошених на засідання Колегії з питання “Про роботу Самбірського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за 8 місяців 2011 року” подати у відділ організаційно-кадрової роботи, попередньо погодивши заступником голови районної державної адміністрації.

Термін: до 23 вересня 2011 року

І. Бобровському,
Л. Охріменку,
Л. Волошин,
В. Леську

6. Підготувати довідку про підсумки проведення літньої оздоровчої кампанії в 2011 році.

7. Довідку, проект рішення Колегії, проект розпорядження чи доручення та списки запрошених на засідання Колегії з питання “Про підсумки проведення літньої оздоровчої кампанії в 2011 році” подати у відділ організаційно-кадрової роботи, попередньо погодивши з заступником голови районної державної адміністрації.

Термін: до 23 вересня 2011 року

Г. Кухар,
Р. Бобер

8. Підготувати довідку про хід виконання заходів щодо практичного виконання актів і доручень Президента України та Кабінету Міністрів України з питань реалізації державної кадрової політики в Самбірській районній державній адміністрації.

9. Довідку, проект рішення Колегії, проект розпорядження чи доручення та списки запрошених на засідання Колегії з питання «Про хід виконання заходів щодо практичного виконання актів і доручень Президента України та Кабінету Міністрів України з питань реалізації державної кадрової політики в Самбірській районній державній адміністрації» подати у відділ організаційно-кадрової роботи, попередньо погодивши з заступником голови районної державної адміністрації.

Термін: до 23 вересня 2011 року

Я. Катинському

10. Підготувати довідку про дотримання ветеринарних і санітарних вимог щодо реалізації харчових продуктів на ринках району.

11. Довідку, проект рішення Колегії, проект розпорядження чи доручення та списки запрошених на засідання Колегії з питання «Про дотримання ветеринарних і санітарних вимог щодо реалізації харчових продуктів на ринках району» подати у відділ організаційно-кадрової роботи, попередньо погодивши з заступником голови районної державної адміністрації.

Термін: до 23 вересня 2011 року

Р. Бобер

12. Укомплектовані матеріали з питань, що виносяться на розгляд Колегії у вересні 2011 року, подати на розгляд голові та членам Колегії районної державної адміністрації.

Термін: до 26 вересня 2011 року

13. Повідомити членів Колегії і запрошених осіб про місце і час проведення засідання Колегії.

Термін: за три дні до засідання.

І. Гамрищаку, І. Бобровському, Г. Кухар

14. Взяти під особистий контроль виконання доручення відповідно до розподілу функціональних обов’язків.

Іван Білак

 

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 44 гостя та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua