Самбірська

районна державна адміністрація

Україна

доручЕННЯ

ГОЛОВИ Самбірської районної ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

від “_3_” _серпня_ 2011 року № _39_

м. Самбір

За результатами понеділкової наради в першого заступника голови районної державної адміністрації 1 серпня 2011 року, на виконання доручення Кабінету Міністрів України від 15 липня 2011 року № 34839/1/1-11 та доручення Голови Державної санепідслужби України, головного державного санітарного лікаря України від 22 липня 2011 року, відповідно до пункту 3 Порядку проведення обов’язкових медичних оглядів та видачі особистих медичних книжок, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 23 травня 2011 року № 559 та пункту 7 Правил проведення обов’язкових медичних оглядів працівників окремих професій, виробництв та організацій, діяльність яких пов’язана з обслуговуванням населення і може призвести до поширення інфекційних хвороб, затверджених наказом МОЗ України від 23 липня 2002 року № 280 в зв’язку з ситуацією, що склалася 17-18 липня 2011 року внаслідок масового захворювання на гостру кишкову інфекцію в Україні:

Ю. Деньку

1. Провести позачергові профілактичні медичні огляди працівників закладів оздоровлення та відпочинку, а також підприємств, установ та організацій, діяльність яких пов’язана з обслуговуванням населення і може призвести до поширення інфекційних хвороб.

Термін: впродовж ІІІ кварталу 2011 року

2. Усі результати обстеження, що проводяться лікарями-спеціалістами, в тому числі лабораторними, клінічних та інших досліджень обов’язково заносити до особистої медичної книжки.

3. На підставі результатів обстеження кожен лікар-спеціаліст робить висновки щодо можливості допущення працівника до роботи.

4. Контроль за виконанням доручення покласти на районну санепідемстанцію (Я. Катинський) та заступника голови районної державної адміністрації Ігоря Бобровського.

Перший заступник голови районної

державної адміністрації Ігор Гамрищак

 

 

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 58 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua