Самбірська

районна державна адміністрація

Україна

доручЕННЯ

ГОЛОВИ Самбірської районної ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

від “_15_” _липня_ 2011 року № _38_

м. Самбір

Про організацію проведення засідання Колегії районної державної адміністрації у липні 2011 року

Провести 28 липня 2011 року засідання Колегії Самбірської районної державної адміністрації з порядком денним:

1. Про підсумки роботи територіально-господарського комплексу за перше півріччя 2011 року.

2. Про стан виконання бюджету за перше півріччя 2011 року.

3. Про виконання положень Указу Президента України від 7 лютого 2008 року № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» у Самбірській районній державній адміністрації за перше півріччя 2011 року.

4. Про хід проведення жнив 2011 року.

5. Про стан виконавської дисципліни в управліннях, відділах та інших структурних підрозділах Самбірської районної державної адміністрації.

І. Гамрищаку,
І. Пікулицькому,
І. Нестораку
Д. Глухому

1. Підготувати інформацію районної державної адміністрації «Про підсумки роботи територіально-господарського комплексу за перше півріччя 2011 року».

2. Підготувати довідку, пропозиції до проекту рішення Колегії, проект розпорядження чи доручення голови районної державної адміністрації та списки запрошених з питання «Про підсумки роботи територіально-господарського комплексу за перше півріччя 2011 року».

Термін: до 25 липня 2011 року

І. Гамрищаку,
В. Демківу

3. Підготувати інформацію районної державної адміністрації «Про стан виконання бюджету за перше півріччя 2011 року».

4. Підготувати довідку, пропозиції до проекту рішення Колегії, проект розпорядження чи доручення голови райдержадміністрації та списки запрошених з питання «Про стан виконання бюджету за перше півріччя 2011 року».

Термін: до 25 липня 2011 року

Г. Кухар,
Л. Васюті

5. Підготувати інформацію районної державної адміністрації «Про виконання положень Указу Президента України від 7 лютого 2008 року № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» у Самбірській районній державній адміністрації за перше півріччя 2011 року».

6. Підготувати довідку, пропозиції до проекту рішення Колегії, проект розпорядження чи доручення голови райдержадміністрації та списки запрошених з питання «Про виконання положень Указу Президента України від 7 лютого 2008 року № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» у Самбірській районній державній адміністрації за перше півріччя 2011 року».

Термін: до 25 липня 2011 року

І. Пікулицькому,
Д. Глухому

7. Підготувати інформацію районної державної адміністрації «Про хід проведення жнив 2011 року».

8. Підготувати довідку, пропозиції до проекту рішення Колегії, проект розпорядження чи доручення голови райдержадміністрації та списки запрошених з питання «Про виконання положень Указу Президента України від 7 лютого 2008 року № 109/2008 «Про хід проведення жнив 2011 року».

Термін: до 25 липня 2011 року

Г. Кухар,
М. Рудій

9. Підготувати інформацію районної державної адміністрації «Про стан виконавської дисципліни в управліннях, відділах та інших структурних підрозділах Самбірської районної державної адміністрації».

10. Підготувати довідку, пропозиції до проекту рішення Колегії, проект розпорядження чи доручення голови райдержадміністрації та списки запрошених з питання «Про стан виконавської дисципліни в управліннях, відділах та інших структурних підрозділах Самбірської районної державної адміністрації».

Термін: до 25 липня 2011 року

Р. Бобер

11. Укомплектовані матеріали з питань, що виносяться на розгляд Колегії у липні 2011 року, подати на розгляд голови та членам Колегії районної державної адміністрації.

Термін: до 26 липня 2011 року

12. Повідомити членів Колегії і запрошених осіб про місце і час проведення засідання Колегії.

Термін: за три дні до засідання.

І. Гамрищаку, І. Пікулицькому,
Г. Кухар

13. Взяти під особистий контроль виконання доручення відповідно до розподілу функціональних обов’язків.

Перший заступник голови районної

державної адміністрації Ігор Гамрищак

 

 

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 125 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua