Самбірська

районна державна адміністрація

Україна

доручЕННЯ

ГОЛОВИ Самбірської районної ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

від “___” _липня_ 2011 року № ___

м. Самбір

Про роботу Самбірського МВ ГУ МВС України у Львівській області щодо охорони громадського порядку та боротьби із злочинністю на території Самбірського району

На виконання рішення Колегії Самбірської районної державної адміністрації від 1 липня 2011 року № 14 «Про роботу Самбірського МВ ГУ МВС України у Львівській області щодо охорони громадського порядку та боротьби із злочинністю на території Самбірського району»:

В. Кулику

1. Активізувати роботу щодо попередження, профілактики та розкриття злочинів, дотримання громадського порядку в населених пунктах. Основну увагу приділяти розкриттю важких та резонансних злочинів, які формують громадську думку про роботу міліції, докладати максимум зусиль з метою викриття злочинців.

2. Забезпечити контроль за особами, які перебувають на профілактичних обліках Самбірського МВ ГУ МВС України у Львівській області, зосередивши увагу на тих, які звільнились з місць позбавлення волі.

3. Постійно здійснювати рейди з метою виявлення фактів самогоноваріння, розповсюдження фальсифікованої алкогольної продукції.

4. Посилити контроль за дотриманням графіків роботи закладів торгівлі та громадського харчування, розташованих поблизу місць масового перебування молоді.

5. Активізувати роботу щодо залучення членів громадських формувань з охорони громадського порядку до здійснення правоохоронних заходів.

6. Постійно проводити інструктаж членів громадських формувань з охорони громадського порядку перед виходом на чергування.

7. Дільничним інспекторам міліції звернути особливу увагу на роботу Народних домів, стадіонів та місць масового дозвілля молоді.

8. Забезпечити постійне чергування працівників Самбірського МВ ГУ МВС України у Львівській області в спортивно-туристичному оздоровчому комплексі «Прикарпаття» ім. Кирила Осьмака с. Сприня на період відпочинку дітей.

9. Спільно з міськими, селищним та сільськими головами забезпечити виконання спільних заходів із забезпечення правопорядку на території Самбірського району дільничними інспекторами Самбірського МВ ГУ МВС України у Львівській області та членами громадських формувань з охорони громадського порядку.

10. Організовувати зустрічі керівництва Самбірського МВ ГУ МВС України у Львівській області та дільничних інспекторів міліції з населенням, трудовими, навчальними колективами для визначення конкретних дій щодо боротьби з порушеннями на підзвітній території та проведення профілактичної роботи.

11. Націлювати особовий склад на чуйне та ввічливе ставлення до громадян, які звертаються в міськвідділ міліції з заявами та пропозиціями, не допускати формалізму та бездушності, детально та скрупульозно проводити по них перевірки з метою укріплення довіри громадян до органів внутрішніх справ як до захисника їх законних прав та інтересів.

12. Проводити роботу із засудженими в питанні виправлення і ресоціалізації, переорієнтації їх світогляду, а також проведенні індивідуальної, роз’яснювальної, правоохоронної, агітаційної роботи.

Міським, селищному, сільським головам району

13. Покращувати матеріально-технічне забезпечення дільничних інспекторів, створювати належні умови для прийому громадян на підлеглих територіях.

14. Залучати додаткові сили добровільних громадських формувань для стабілізації та покращення криміногенної ситуації в населених пунктах району, надавати практичну допомогу Самбірському МВ ГУ МВС України у Львівській області в активізації роботи щодо попередження та розкриття злочинів, розшуку злочинців, що переховуються від правосуддя, наведення належного порядку в громадських місцях.

15 Проводити роз’яснювальну роботу серед населення щодо активізації в населених пунктах району роботи громадських формувань з попередження та профілактики крадіжок колективного і особистого майна громадян, здійснення патрулювання територій у вечірній та нічний час під керівництвом дільничних інспекторів міліції.

Г. Кухар

16. Взяти під особистий контроль виконання доручення.

Іван Білак

 

 

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 58 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua