Самбірська

районна державна адміністрація

САМБІРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РІШЕННЯ

Колегії Самбірської районної державної адміністрації

від “_28_” _жовтня_ 2011 року № _36_

Про завершення комплексу збиральних робіт в агроформуваннях району та хід сівби озимих культур під урожай 2012 року

Заслухавши інформацію заступника голови районної державної адміністрації Івана Пікулицького про завершення комплексу збиральних робіт в агроформуваннях району та хід сівби озимих культур під урожай 2012 року, Колегія Самбірської районної державної адміністрації зазначає, що в аграрному комплексі поряд з позитивними тенденціями до зростання основних економічних та виробничих показників є невирішені питання щодо нарощування виробництва, віддачі одиниці площі та залученні інвестицій.

В цьому році агроформування району збільшили виробництво зерна на 6726 тонн. Середня врожайність зернових культур в агроформуваннях району становить 36,3 ц/га (при плані 29 ц/га). Слід відзначити, що найбільша врожайність зернових спостерігається в ТзОВ «Агрокультура Захід» – 40,0 ц/га, ТзОВ «Агролендінвест Юкей» – 67,5 ц/га, ФГ «Білак» – 35,4 ц/га та ТзОВ «Перше травня» – 35,2 ц/га. Поряд з тим в ПП «Чайковицьке», ТзОВ «Чукв’янське», МПВКП «Чайка», ТзОВ «Підгайчики» урожайність не перевищує 10,0-15,0 ц/ га.

З метою виправлення негативних тенденцій розвитку агропромислового комплексу району, Колегія Самбірської районної державної адміністрації

ВИРІШИЛА:

1. Інформацію заступника голови районної державної адміністрації І. Пікулицького про завершення комплексу збиральних робіт в агроформуваннях району та хід сівби озимих культур під урожай 2012 року взяти до відома.

2. Керівникам агроформувань вжити всіх заходів щодо виконання прогнозу посівів озимих зернових культур.

3. Керівникам ПП «Чайковицьке», ТзОВ «Чукв’янське», МПВКП «Чайка», ТзОВ «Підгайчики» вказати на незадовільне ведення агротехнології вирощування зернових культур, що негативно впливає на їх врожайність.

4. Управлінню агропромислового розвитку (Д. Глухий) провести детальний аналіз економічного стану агроформувань району.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника голови районної державної адміністрації Івана Пікулицького.

Голова Колегії Ігор Гамрищак

 

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 233 гостя та 0 користувачів