Самбірська

районна державна адміністрація

Світлина від Самбірська районна державна адміністрація.

25 листопада 2018 року у с. Підгайчики відбулося урочисте відкриття спортивного майданчика із синтетичним покриттям, який сприятиме активному відпочинку і даватиме можливісь для занять спортом.
Привітати мешканців з визначною подією в житті району завітали: народний депутат України Ярослав Дубневич, директор департаменту економічної політики ЛОДА Роман Филипів, начальник управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА Роман Хім’як, голова постійної комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку Олег Домчак, депутат Львіської обласної ради Володимир Шведа, голова Самбірської райдержадміністрації Микола Фрей, голова Самбірської районної ради Віталій Кімак, голова Рудківської ОТГ Іван Лозинський.

“Місяць тому ми відкривали дитячий садочок, а сьогодні — спортивний майданчик із штучним покриттям у славному селі Підгайчики, яке тримає лідерство серед народжуваності дітей. Я переконаний, що молодь, яка тренеруватиметься тут, покаже хороші спортивні результати не лише на Самбірщині, а й по всій Україні”, - зазначив Ярослав Дубневич і подарував місцевій команді футбольні м’ячі.
З привітальним словом до присутніх звернувся директор департаменту економічної політики ЛОДА Роман Филипів: “Дуже приємно відвідувати такі заходи і спостерігати як змінюються наші села, селища, міста... як змінюється Україна. За останні 4 роки ми інвестували понад 4 млрд. грн. в Львівській області, а це понад 6 000 різноманітних проектів. Секрет цих змін — спільні зусилля депутатів Веховної ради України, депутатів і керівництва Львівської ОДА, керівництва району, об’єднаних територіальних громад і місцевих рад. Якщо ми й надалі будемо рухатись у тому ж напрямку, то все у нас вийде! Хочу попросити аби ви наповнювали цей майданчик різноманітними заходами, де б точилися гострі баталії, щоб це футбольне поле було в користь і радість громаді”.
Відкриття спортивного майданчику є знаковою подією для села, адже відтепер завдяки спільним зусиллям влади й громади школярі та молодь Самбірщини у вільний час віддаватимуть перевагу заняттям спортом на майданчику, тим самим зміцнюючи своє здоров’я. 
Слід додати, проект реалізовано в рамках обласної програми «Спортивний майданчик на 2017-2021 роки». Загальна кошторисна вартість 1,1 млн. грн. На спорудження майданчика з обласного бюджету виділено 550 тис. грн.

Світлина від Самбірська районна державна адміністрація.Світлина від Самбірська районна державна адміністрація.

Світлина від Самбірська районна державна адміністрація.Світлина від Самбірська районна державна адміністрація.

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua