Самбірська

районна державна адміністрація

Світлина від Самбірська районна державна адміністрація.

Сьогодні, 28 липня 2018 року, в рамках обласної програми «Спортивний майданчик» на 2017-2021 роки в с. Сусолів (Рудківська ОТГ) по вул. Першого травня, 115, відбулося урочисте відкриття та освячення спортивного майданчика із тренажерним обладнанням.

З привітальним словом до присутніх звернувся міський голова м.Рудки Іван Лозинський, який підкреслив, що будівництво таких спортивних тренажерних майданчиків дасть змогу виховувати здорову та успішну молодь. Дякую усім за працю та підтримку.
На заході також були присутні: перший заступник міського голови Роман Біндас, начальник відділу освіти, молоді і спорту Рудківської міської ради Юлія Брийовська, в. о. сільський староста с. Сусолів Володимир Бабій та мешканці села. 
Слід зазначити, тренажерний майданчик у с. Cусолів облаштовано за кошти обласного бюджету в рамках реалізації програми «Спортивний майданчик» на 2017-2021 роки у Львівській області на 2018 рік. Сума витрат становила 50 тисяч гривень, відповідні роботи проводив підрядник ФОП Яворська О. М.
Загалом в Самбірському районі в 2018 році на виконання даної програми, окрім с. Сусолів облаштовано та встановлено ще два спортивних майданчиків із тренажерним обладнанням: в с. Острів (Луківська ОТГ) та в с. Воля- Баранецька (Воля-Баранецька ОТГ).

Світлина від Самбірська районна державна адміністрація.Світлина від Самбірська районна державна адміністрація.

Світлина від Самбірська районна державна адміністрація.Світлина від Самбірська районна державна адміністрація.

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua