Самбірська

районна державна адміністрація

Державні закупівлі

Світлина від Відділ Економіки.

 20 липня 2018 року в сесійній залі Самбірської районної ради відбувся навчальний семінар з представниками ОТГ  та структурних підрозділів адміністрації щодо здійснення публічних закупівель в електронній системі «Prozorro».

Детальніше: В Самбірській...

Світлина від Відділ Економіки.

20 липня 2018 року о 10.00 год. в приміщенні сесійної зали Самбірської районної ради (м. Самбір, вул. Мазепи, 8) відбудеться навчальний семінар з питань здійснення публічних закупівель в електронній системі Prozorro.

Детальніше: ЗАПРОШУЄМО  НА СЕМІНАР

Департамент економічної політики Львівської облдержадміністрації проаналізував результати публічних торгів і учасників закупівель у системі публічних закупівель PROZORRO у 2017-му році.

Детальніше: Олег Синютка закликав...

Результат пошуку зображень за запитом "прозорро консультації фото"З метою роз’яснення  законодавства  щодо проведення публічних закупівель та роботи у системі Prozorro   департаментом економічної політики ЛОДА спільно з Центром компетенції Prozorro ініційовано спільний прийом замовників та учасників закупівель.

Детальніше: Надаємо консультації з...

ПП «Центр публічних закупівель «ТЕНДЕР-ЕКСПЕРТ» запрошує Вас взяти участь у навчанні з питань організації та здійснення публічних закупівель для замовників торгів. Навчання проводиться щомісячно.  Найближча дата - 18-19 травня 2017року.

Детальніше: До уваги органів державної...

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua