Самбірська

районна державна адміністрація

Соціально-економічний розвиток

Оголошення про порядок та умови проведення конкурсу на виконання заходів  Комплексної програми підтримки та розвитку сільського господарства у Львівській  області на 2021 рік – Гніздичівська територіальна громада

Право на фінансову підтримку мають сільськогосподарські товаровиробники – юридичні особи незалежно від організаційно-правової форми або фізичні особи - підприємці, а також сімейні фермерські господарства, сільськогосподарські кооперативи, основною діяльністю яких є виробництво сільськогосподарської продукції та/або розведення, вирощування риби та її переробка на власних чи орендованих потужностях, а також здійснення операцій з їх постачання.

Детальніше:Оголошення про порядок та...

Сьогодні, 12 вересня, Служба експортера Львівської ОДА спільно з ДУ «Офіс з просування експорту України» та Estonia Development Cooperation провели освітню програму-лекцію для експортерів Львівської області.

Детальніше:Для експортерів Львівщини...

7 березня 2019 року Львівська обласна державна адміністрація спільно з ДУ «Офіс з просування експорту України» провели практичний семінар для підприємців «Як продати свій бренд на глобальних ринках: маркетинг, візуальна айдентика й елементи орендування». Захід відбувся  з метою підвищення рівня обізнаності  учасників щодо особливостей формування власного бренду на зовнішні ринки. Про це інформують у департаменті економічної політики Львівської ОДА.

Детальніше:Для підприємців області...

У середу, 6 березня, в готелі «Банк» відбувся «Австрійсько-український день відновлювальної енергії» організований  ADVANTAGE AUSTRIA, співорганізаторами якого виступили управління інвестиційної політики Львівської облдержадміністрації.

Детальніше:У Львові організували...

З 13 лютого Служби експортера та інвестора департаменту економічної політики Львівської облдержадміністрації розпочали зустрічі  у районах області з суб’єктами підприємницької діяльності.

Детальніше:11 суб'єктів господарської...

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 265 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua