Самбірська

районна державна адміністрація

Світлина від Самбірська районна державна адміністрація.

Цьогоріч в Самбірському районі реалізовується 138 проектів. Завершення одного із них відзначили сьогодні, 2 грудня 2018 року, в с. Ралівка. На території Ралівської СЗШ І-ІІІ ступенів відбулось урочисте відкриття спортивного майданчика із штучним покриттям, на якому учні школи і молодь села зможуть займатися спортом. Кошторисна вартість даного проекту 1 млн. 597 тис. грн. З обласної Програми «Спортивний майданчик» було виділено 550 тис, з місцевого бюджету вже виділено 612 тис. 214 грн. та планується додатково близько 200 тис. грн.

В сучасних умовах всебічний і гармонійний розвиток молодої людини є не тільки бажаним, а й життєво необхідним. Одним з напрямків, який впливає на стан здоров’я, є активний спосіб життя, який має особливо велике значення для школярів. Тому заняття фізичною культурою і спортом стають умовою і невід’ємною частиною гармонійного і повноцінного життя. 
Привітати мешканців з визначною подією в житті району завітали: народний депутат України Ярослав Дубневич, начальник управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА Роман Хім’як, голова постійної комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку Олег Домчак, голова Самбірської райдержадміністрації Микола Фрей та його заступники, голова Самбірської районної ради Віталій Кімак.
“Сьогодні гарна подія, як для Ралівки, так і для Самбірщини в цілому. Відкриття спортивного майданчика дасть можливість дітям та молоді з користю проводити свій вільний час. Спорт на відкритому повітрі - запорука фізичного розвитку. Успіхів нашим спортсменам у змаганнях”, - зазначив Ярослав Дубневич і, вже традиційно, подарував місцевій команді футбольні м’ячі.
З привітальним словом до присутніх звернулися начальник управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА Роман Хім’як та голова постійної комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку Олег Домчак. "На Самбірщині існує синергія усіх гілок влади. Про що свідчить успішна реалізація великої кількості проектів в районі. Сподіваюсь, що час, який ви проведете на цьому майданчику додадуть вам сили, наснаги та впевненості, що ми в змозі збудувати сильну та незалежну державу", - зазначив Роман Хім’як.
За вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури та спорту на Самбірщині, сприяння реалізації обласної програми "Спортивний майданчик на 2017-2021 року" Ярослава Дубневича та Романа Хім’яка нагороджено подяками Самбірської райдержадміністрації та районної ради. 
В межах заходу підсумовано реалізацію у 2018 році інфраструктурних Проектів по Ралівській сільській раді.
У 2018 році розпочато реалізацію проекту по реконструкції Ралівської школи із надбудовою НВК вартістю понад 17 млн. грн. Цього року спрямовано 2 млн. 880 тис. грн. коштів державного фонду регіонального розвитку та 320 тис. грн. коштів місцевого бюджету. У рамках Програми проектів місцевого розвитку із залученням коштів обласного, районного, місцевого бюджетів, спонсорських коштів та коштів громади в загальній сумі 296,6 тис. грн проведено:
капітальний ремонт приміщення кухні Ралівської школи в загальній сумі 296,6 тис.грн.;
- реконструкцію приміщення амбулаторії загальної практики сімейної медицини в селі Ралівка на суму 278,2 тис. грн.;
реконструкцію Нагірненської школи (утеплення горищного перекриття приміщення) в с.Нагірне – 291,3 тис. грн.; 
- реконструкцію площадок для сміттєвих контейнерів в с. Ралівка – 56,2 тис. грн;
- реконструкцію трибуни у спортивний павільйон на території стадіону в с.Нагірне - 299,5 тис. грн; 
- реконструкцію спортивного павільйону та прилеглої до нього території в с. Ралівка на загальну суму - 298,0 тис. грн.
За кошти субвенції з державного бюджету на соціально-економічний розвиток території (на суму 600,0 тис. грн) встановлено твердопаливні котли, замінено систему опалення амбулаторії загальної практики сімейної медицини в селі Ралівка. Упродовж року значні кошти спрямовано на розвиток дорожньої інфраструктури. Продовжено ремонт дороги Кружики-Нагірне, на який в цьому році спрямовано 10 млн. 200 тис. грн , в тому числі 6 млн. грн з дорожнього фонду та 4 млн. 200 тис.грн. за кошти експлуатаційного утримання доріг. 
Проведено капітальний ремонт вулиць Поповича та Дружби в селі Ралівка – з обласного бюджету виділено 1 млн. грн. та 480 тис. грн з бюджету сільської ради. Завершено реконструкцію вуличного освітлення вул. Ів.Франка-бічна в с. Ралівка, розпочато реконструкцію вуличного освітлення в с. Задністря, до кінця року стануть світлішими вулиці с. Нагірне. На це буде спрямовано 530 тис. грн. Цьогоріч скореговано проектно-кошторисну документацію та розпочато будівельні роботи з будівництва дамби у с. Ралівка. З обласного фонду охорони навколишнього середовища передбачено 1млн. 400 тис.грн.
Опісля на новому спортивному майданчику відбувся футбольний матч.

Світлина від Самбірська районна державна адміністрація.Світлина від Самбірська районна державна адміністрація.

Світлина від Самбірська районна державна адміністрація.Світлина від Самбірська районна державна адміністрація.

Світлина від Самбірська районна державна адміністрація.Світлина від Самбірська районна державна адміністрація.

Світлина від Самбірська районна державна адміністрація.Світлина від Самбірська районна державна адміністрація.

Світлина від Самбірська районна державна адміністрація.Світлина від Самбірська районна державна адміністрація.

Світлина від Самбірська районна державна адміністрація.Світлина від Самбірська районна державна адміністрація.

 

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua