Самбірська

районна державна адміністрація

Прес-центр

Картинки по запросу пробація

Завдання і функції уповноважених органів з питань з питань пробації визначені Законом України «Про пробацію», Кримінальним, Кримінальним процесуальним, Кримінально-виконавчим кодексами України та іншими законами України.

Детальніше:Важлива інформація! 

Завдання і функції уповноважених органів з питань з питань пробації визначені Законом України «Про пробацію», Кримінальним, Кримінальним процесуальним, Кримінально-виконавчим кодексами України та іншими законами України.

Детальніше:Філія Державної установи...

Світлина від Самбірська районна державна адміністрація.Відповідно плану роботи спостережної комісії при районній державній адміністрації в 2017 році проведено 12 засідань спостережної комісії, на яких розглядались наступні питання:

Детальніше:Підведення підсумків роботи...

Членами комісії було розглянуто питання «Про стан профілактичної роботи з особами, відбування покарання яких не пов’язане з позбавленням волі за ІІ півріччі 2016 року та І півріччя 2017 року» по якому доповідав начальник Самбірського міськрайонного відділу з питань пробації Мар’ян Біляк.

Детальніше:Вчора, 18 липня 2017 року,...

Картинки по запросу спостережна комісія при райдержадміністрації

На порядку денному членами комісії було розглянуто питання: «Про роботу Самбірського відділу поліції ГУНП у Львівській області з особами, які звільнені з місць позбавлення волі та з особами , які амністовані за ІІ половину 2016 року та 5 місяців 2017 року»

Детальніше:Сьогодні, 13 червня,...

Дочірні категорії

Світлина від Самбірська районна державна адміністрація.

 

У державній службі зайнятості, стартував новий проект для успішного працевлаштування українців – Освітній портал державної служби зайнятості(http://skills.dcz.gov.ua/).
«Новий сервіс допоможе безробітним розвивати власні навички, необхідні для вдалого працевлаштування, отримати нові компетенції та пройти професійне навчання», – коментує директор Державного центру зайнятості Ольга Макогон.
Новий сервіс дозволить:
– розвивати особисті компетенції, затребувані на ринку праці;
– отримати актуальну інформацію щодо пошуку роботи та підбору персоналу;
– навчитися складати резюме сучасного формату;
– підготуватися до співбесіди з роботодавцем;
– обрати освітні курси та вебінари для безробітних, зокрема ті, які проводяться центрами професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.
«Портал допоможе реалізувати найважливіше для служби завдання–знайти достойну роботу кожному українцеві та кваліфікований персонал кожному роботодавцеві», –підкреслила О. Макогон.
На сайті будуть впроваджуватися нові освітні програми, розроблені спільно з роботодавцями, проводитимуться вебінари та дистанційне навчання. Більшість матеріалів буде розміщуватися у відеоформаті.
Завдяки новому сервісу зможуть такожпідвищувати свою кваліфікацію іпрацівники державної служби зайнятості. Це буде найбільша база можливостей.

Довідково.
Освітній портал ДСЗ розроблений на виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України, Указу Президента України №837/2019.

За більш детальною інформацією звертайтеся
до Державного центру зайнятості
(044) 289-40-79
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

 

На сайті 235 гостей та 0 користувачів

 

  

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua