Самбірська

районна державна адміністрація

Громадянське суспільство

У департаменті соціального захисту населення Львівської ОДА продовжено термін прийому конкурсних пропозицій для визначення проектів у галузі сімейної політики, розроблених інститутами громадянського суспільства, для реалізації яких надається фінансова підтримка у 2018 році, до 26 березня 2018 року.

Детальніше: Продовжено конкурс з...

Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації оголошує конкурс з визначення мікропроектів, розроблених громадськими та благодійними організаціями, для реалізації яких надається фінансова підтримка.

Детальніше: Громадські та благодійні...

ррр

У понеділок, 12 березня, о 12:00 год відбудеться відкритий захист проектів розроблених інститутами громадянського суспільства.

Детальніше: 12 березня відбудеться...

Відділ взаємодії з правоохоронними органам, запобігання корупції та оборонної роботи апарату Львівської обласної державної адміністрації запрошує громадськість взяти участь у обговоренні Антикорупційної програми Львівської обласної державної адміністрації на 2018 рік.

Детальніше: Громадськість запрошують до...

 Сьогодні, 1 березня 2018 року, члени громадської ради при Самбірській райдержадміністрації зібралися в сесійній залі районної ради на чергове засідання задля ознайомлення з роботою відділу організаційного забезпечення та інформаційної діяльності у 2017 році.

Детальніше: Начальник відділу...

Сьогодні, 22 лютого, завершився прийом заявок від інститутів громадянського суспільства для участі у конкурсі проектів у межах регіональної програми сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства у Львівській області на 2018-2020 роки у 2018 році.

Детальніше: Завершився конкурс з...

Департамент соціального захисту населення Львівської ОДА оголошує проведення конкурсу з визначення проектів у галузі сімейної політики, розроблених інститутами громадянського суспільства, для реалізації яких надається фінансова підтримка у 2018 році.

Детальніше: Триває конкурс з визначення...

Міністерство екології та природних ресурсів України вносить на громадське обговорення (електронні консультації) проект Закону України «Про засади моніторингу, звітності та верифікації викидів парникових газів».

Детальніше: Громадськість запрошують до...

 

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

На сайті 507 гостей та користувачі відсутні

 

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua