Самбірська

районна державна адміністрація

Художнє відділення Маріупольської школи мистецтв було засновано в 1992 році. На сьогодні в відділенні майже 300 учнів отримують основи професійних знань (рисунок, живопис, композиція, декоративно-прикладного мистецтво, скульптура та історія образотворчого мистецтва).

Творчі роботи учнів гідно, на високому рівні  були представлені на експозиціях виставок  в Україні, Австрії, Болгарії, Греції, Індонезії, Індії, Кіпрі, Китаї, Польщі, Франції, Хорватії, Фінляндії, Чехії.

Учні відділення беруть участь і перемагають на багатьох  Міжнародних, Всеукраїнських, міських конкурсах. Понад 150 учнів продовжили своє навчання у спеціалізованих мистецьких вищих учбових закладах України та за кордоном.

Виставка "В прагненні миру"відбувається  у межах проекту "Україна  у нас єдина", організаторами якого є: ГО "Центр розвитку української культури та самоорганізації", Львівська Дитяча Школа Народних Мистецтв, за  підтримки:  Львівської обласної державної адміністрації, Музею етнографії та художнього промислу ІН НАН України.

На виставці представлені понад 40 творчих робіт в техніках акварель, гуаш, пастель, кольорові олівці, кулькова ручка учнів віком від 10-16 років. Незважаючи на тривожний стан у місті (близькість лінії військового розмежування) більшість робіт дітей пронизані натхненням, оптимізмом, позитивом та вірою в добре майбутнє.

Робота 11-річної Анастасії Журавльової "Є речі,які не можна знищити" отримала  Гран-прі, дві медалі,сертифікат-подяку за вагомий внесок в розвиток культури та дружби між народами у Парижі( Франція) на Міжнародному конкурсі "Діти проти війни", де серед 185 тисяч конкурсантів з 47 країн як ПОСОЛ МИРУ дуже гідно представила не тільки улюблене місто  Маріуполь, а й Україну.  Малюнки "Ігнатій Маріупольський" Анастасії Журавльової та "Шлях греків до Маріуполя" Світлани Корльченко розповідають про засновника міста Ігнатія Маріупольского.

 

 

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua