Самбірська

районна державна адміністрація

18-19 травня в місті Києві, (приміщення Торгово-промислової палати України, вул. Велика Житомирська, 33) проходитиме Перший бізнес-форум української діаспори та закордонних друзів України, який пройде під гаслом «Українці світу – для України».

Програмою Форуму  передбачається проведення пленарного засідання за участі керівництва Уряду, головних міністерств, облдержадміністрацій. Учасників Форуму вітатимуть від імені Президента України Петра Порошенка та Прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана.

Метою Форуму є напрацювання взаємовигідних зв'язків українського бізнесу з українськими бізнесменами закордоння, патріотами України, просування експорту української продукції та послуг на зовнішні ринки, сприяння залученню інвестицій в українську економіку, в тому числі і коштів українських трудових мігрантів та діаспори, запрошення до участі в процесах реформування економіки України досвідчених менеджерів з середовища закордонного українства, використовуючи їхні практичні здобутки.

Бізнесмени України та діаспори вперше в історії незалежної України матимуть можливість встановити тісні робочі контакти та обговорити можливості співпраці за напрямами: енергозбереження, інформаційно-консалтинговий, IT - технологій, інвестиційно-інноваційний, агрокомплексу, туризму тощо. З цією метою організовується робота профільних секції, а також заплановано В2В діалог у їх рамках. Програма передбачає відвідання підприємств (за побажанням учасників), а також культурні заходи. 

Одним з результатів Форуму передбачається створення Робочої групи для співпраці з українцями закордоння, діяльність якої координуватиметься Торгово-промисловою палатою України під патронатом Уряду України.

 

 

 

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua