Самбірська

районна державна адміністрація

Державні закупівлі

Результат пошуку зображень за запитом "навчання по тендерах фото львівська торгово промислова"З 1 серпня 2016 року вступив в силу  Закон України від 25.12.2015 р. № 922-VIІI «Про публічні закупівлі» для усіх замовників, що здійснюють діяльність в окремих сферах господарювання.

Львівська торгово-промислова палата проводить навчання членів тендерного комітету та уповноважених осіб.

Детальніше: Навчання по тендерних...

Торік завдяки системі державних закупівель Prozorro в області зекономили понад 332 млн грнУ 2016 році розпорядниками бюджетних коштів Самбірського району у системі державних закупівель "Prozorro" було проведено 48 закупівель на суму 15 млн. 986 тис. грн, отримано економію коштів  в сумі 780,6 тис. грн.

Детальніше: Завдяки системі ProZorro...

Самбірська райдержадміністрація продовжує серію навчальних семінарів для розпорядників бюджетних коштів та суб'єктів підприємницької діяльності  щодо участі в державних закупівлях через систему ProZorro.

Детальніше: Навчальний семінар в системі...

Результат пошуку зображень за запитом "прозоро фото"30 серпня перший заступник голови райдержадміністрації Роман Біндас провів нараду з головними бухгалтерами органів місцевого самоврядування, структурних підрозділів райдержадміністрації щодо здійснення публічних закупівель замовником із обов’язковим використанням електронної системи закупівель.

Детальніше: Державні закупівлі...

Система ProZorro стала обов’язковою для усіх державних закупівельЗ 1 серпня всі державні тендери в Україні будуть проводитися виключно в електронній системі ProZorro. Про це повідомляє Міністерство економічного розвитку і торгівлі України.

Детальніше: Система ProZorro стала...

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

Перегляди статей
3515181

На сайті 183 гостей та користувачі відсутні

 

  

   

 

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua