Самбірська

районна державна адміністрація

Новини економіки

Сьогодні, 23 лютого, під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Романа Біндаса відбулося засідання районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення. 

Детальніше: Засідання районної робочої...

На Львівщині оголосили додаткові конкурси для інвестиційних програм і проектів, котрі можуть реалізовуватися за кошти державного фонду регіонального розвитку (ДФРР). Йдеться про чотири нових напрямки: розвиток спортивної інфраструктури; енергоефективність державних і комунальних навчальних закладів; енергоефективність державних і комунальних медичних закладів; розбудова мережі сервісних центрів надання адміністративних послуг (у тому числі об’єднаних територіальних громад). Кінцевий термін подання заявок – 15 березня 2017 року.

Детальніше: Оголошено додаткові...

У середу, 15 лютого, у приміщенні Львівської обласної державної адміністрації відбудеться засідання регіональної комісії з оцінки та проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку (ДФРР) у Львівській області.

Детальніше: У ЛОДА відбудеться засідання...

 

9 лютого під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Романа Біндаса відбулося засідання робочої групи з питань погашення податкового боргу та надходження платежів до бюджету. Обговорено питання сплати акцизного податку, який є серед лідерів податкових надходжень до місцевих скарбниць.

Детальніше: Сплату акцизного податку...

Світлина від Відділ Економіки.За кошти державного фонду регіонального розвитку реалізовано 8 проектів на загальну суму 14,4 млн. грн.:

Детальніше: 2016 рік запам’ятається як...

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

Перегляди статей
3535576

На сайті 482 гостей та користувачі відсутні

 

  

   

 

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua