Самбірська

районна державна адміністрація

Новини економіки

19 липня 2017 року відбулось засідання робочої групи з питань погашення податкового боргу та виконання завдань з мобілізації надходжень до бюджету під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Романа Біндаса. Основне питання – сплата акцизного податку. Згідно проведеного аналізу за січень-червень 2017 року до бюджету району поступило 414,5 тис. грн акцизного податку з алкогольних напоїв, тютюнових виробів.

Детальніше: Сплату акцизного податку...

Результат пошуку зображень за запитом "дфрр фото"

Затверджено перелік проектів, які фінансуватимуться у 2017 році за кошти Державного фонду регіонального розвитку (розпорядження Кабінету Міністрів України від 12 липня 2017 року № 461-р):

Детальніше: ДФРР: Самбірщина – 5...

Світлина від Відділ Економіки.

Проблема підвищення енергоефективності, а отже і економічного використання енергоносіїв набуває все більшого і більшого значення. За інформацією Держенергоефективності в Україні близько 70 тисяч бюджетних установ. Всі вони споживають в 2-3 рази більше енергоресурсів, ніж в Європі.

Детальніше: Семінар щодо впровадження...

Світлина від Самбірська районна державна адміністрація.

13 червня робоча група з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення здійснила виїзд на територію сіл Ралівка, Сіде та Городище.

Детальніше: Виїзне засідання робочої...

 Картинки по запросу самбірський районЗа підсумками чотирьох місяців - Самбірщина на 11 місці. Лише завдяки налагодженій тісній співпраці райдержадміністрації, органів місцевого самоврядування, усіх територіальних органів виконавчої влади, підприємств та організацій району вдалося досягнути такого показника. 

Детальніше: У рейтингу районів...

 

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

Перегляди статей
3806039

На сайті 34 гостей та користувачі відсутні

 

  

   

 

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua