Самбірська

районна державна адміністрація

Новини економіки

14 березня перший заступник голови райдержадміністрації Роман Біндас відвідав з робочим візитом ТзОВ "Браш", яке спеціалізується на виробництві меблів для сидіння.

Детальніше: ТзОВ "Браш" нарощує обсяги...

 

В понеділок, 13 березня, в Самбірській районній державній адміністрації відбувся семінар-навчання щодо особливостей застосування Закону України “Про публічні закупівлі”. Провела його начальник управління тарифної та тендерної політики департаменту економічної політики Мирослава Лазорищак, яка детально розкрила перед аудиторією широке коло питань, що стосуються використання електронної системи публічних закупівель "Prozorro".

Детальніше: Про систему електронних...

Результат пошуку зображень за запитом "нові ціни на електроенергію фото"

Постановою НКРЕКП від 26.02.2015р. № 220 «Про встановлення тарифів на електроенергію” з 01 березня 2017 року встановлені  тарифи на електроенергію, що відпускається населенню:

Детальніше: З 1 березня нові  тарифи  на...

28 лютого 2017 року в райдержадміністрації відбулось чергове засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Романа Біндаса, у якому взяв участь головний державний інспектор головного управління Держпраці у Львівській області Мирон Лизан.

Детальніше: Засідання робочої групи з...

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

Перегляди статей
3262301

На сайті 98 гостей та користувачі відсутні

 

  

   

 

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua