Самбірська

районна державна адміністрація

Новини економіки

Світлина від Відділ Економіки.

Вирішення проблемних питань суб’єктів бізнесу, що виникають у процесі здійснення ними господарської діяльності та стримують процеси інвестування – така основна мета зустрічі керівника департаменту економічної політики Львівської облдержадміністрації Романа Филипіва, голови райдержадміністрації Миколи Фрея, представників контролюючих та дозвільних органів із суб’єктами підприємницької діяльності.

Детальніше: Завдання влади-створити...

Результат пошуку зображень за запитом "дфрр 2018"8 проектів-переможців конкурсу проектів державного фонду регіонального розвитку на суму 22,784 млн гривень планують реалізувати в районі у 2018 році. Такий результат засідання регіональної комісії з оцінки та попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів.

З цього приводу голова районної державної адміністрації Микола Фрей провів робочу нараду.  Основні питання – це співфінансування проектів, коригування ПКД, проведення тендерних поцедур, вчасне отримання дозволів на початок робіт.

Світлина від Відділ Економіки.

Шановні підприємці!

Запрошуємо Вас взяти участь у зустрічі, яку проводить департамент економічної політики Львівської обласної державної адміністрації спільно із дозвільними та контролюючими органами.
Метою зустрічі є надання допомоги у вирішенні проблемних питань, що виникають під час здійснення підприємствами інвестиційної та господарської діяльності.
Зустріч відбудеться 31 січня 2018 року о 13 год. у приміщенні сесійної зали Самбірської районної ради (м. Самбір, вул. Мазепи,8, сесійна зала).

 

Світлина від Відділ Економіки.

Проведено перший у цьому році семінар з питань легалізації найманих працівників та виплати заробітної плати. Серед запрошених – представники бізнесу, бюджетних установ, органів місцевого самоврядування.

Детальніше: Питання детінізації...

 

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

Перегляди статей
4924175

На сайті 105 гостей та користувачі відсутні

 

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua