Самбірська

районна державна адміністрація

Новини економіки

Світлина від Відділ Економіки.

Саме на підтримку малого бізнесу спрямована Програма підвищення конкурентоспроможності Львівської області, яку сьогодні презентували на зустрічі із підприємцями Самбірського району та м. Самбора. 

Детальніше: Зробимо Україну країною...

 

Сьогодні, 24 травня, перший заступник голови райдержадміністрації Роман Біндас провів засідання робочої групи по сплаті податків до місцевого бюджету. Проаналізовано наповнення місцевої казни в частині сплати акцизного податку.

Детальніше: Сплата акцизного податку -...

 

Європейська Комісія оголосила конкурс проектів «Мери за економічне зростання» («Mayors for Economic Growth Pioneer Projects»).  Дана Програма є актуальною для міст з населенням до 150 тисяч жителів, об'єднаних територіальних громад.

Детальніше: Стартував конкурс грантів...

Світлина від Відділ Економіки.

Приємно відзначити, що кооператори Самбірщини з оптимізмом дивляться у майбутнє. Вони приводять свої підприємства до сучасного вигляду, оформляють фасади магазинів з використанням фірмового стилю та кольорів. Бренд «ЛеоКС» впадає в очі ще здалеку.

Детальніше: В с. Сприня реконструйовано...

Світлина від Відділ Економіки.

На цей раз представники органів влади зустрічалися із підприємцями малого бізнесу м. Рудки. Проведено інформаційно-роз'яснювальну роботу з суб'єктами господарювання, які використовують найману працю.

Детальніше: Відбулося чергове виїзне...

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

Перегляди статей
3576922

На сайті 38 гостей та користувачі відсутні

 

  

   

 

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua