Самбірська

районна державна адміністрація

Запобігання проявам корупції

Картинки по запросу Оперативний штаб для допомоги в заповненні електронних деклараційНаціональне агентство з питань запобігання корупції запустило оперативний штаб для допомоги в заповненні електронних декларацій. В штаб можна звертатися і з технічних питань.

Детальніше: НАЗК запустило оперативний...

 Картинки по запросу Пам'ятка декларанта!Шановні декларанти! З 1 січня 2018 року розпочався черговий етап подання декларацій особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. Просимо Вас відповідально поставитись до змісту інформації, яку ви зазначаєте у декларації.

Детальніше: Пам'ятка декларанта! 

 Картинки по запросу деклараціяШановні суб’єкти декларування! З метою завчасної підготовки до чергового етапу електронного декларування в Україні, який розпочинається з 01.01.2018, просимо Вас виконати такі дії:

Детальніше: Рекомендації суб’єктам...

Результат пошуку зображень за запитом "До уваги суб’єктів е-декларування!"

Верховною Радою України 23 березня 2017 року прийнято Закон № 1975-VIII «Про внесення змін до деяких законів України щодо особливостей фінансового контролю окремих категорій посадових осіб». Закон набрав чинності 30 березня 2017 року. 

Детальніше: До уваги суб’єктів...

Результат пошуку зображень за запитом "ПРАВИЛА ЗАПОВНЕННЯ ФОРМИ ДЕКЛАРАЦІЇ ОСОБИ, УПОВНОВАЖЕНОЇ НА ВИКОНАННЯ ФУНКЦІЙ ДЕРЖАВИ АБО МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ"

ПРОЧИТАЙТЕ УВАЖНО ПЕРЕД ПОЧАТКОМ ЗАПОВНЕННЯ ФОРМИ

1. Декларація заповнюється та подається особисто суб’єктом декларування на веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції через власний персональний електронний кабінет суб’єкта декларування у системі Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, шляхом заповнення електронної форми. 

Детальніше: ПРАВИЛА ЗАПОВНЕННЯ ФОРМИ...

 

Результат пошуку зображень за запитом "національне агентство з питань запобігання корупції"

 

 

 

Перегляди статей
4943249

На сайті 177 гостей та користувачі відсутні

 

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua