Самбірська

районна державна адміністрація

Експрес-інформація

Національна асоціація сільськогосподарських дорадчих служб України спільно з Проектом USAID "Трансформація фінансового сектору" проводить тренінг для представників малого та середнього бізнесу: «Лізинг: особливості послуги та переваги для клієнта».

Детальніше: Представників малого та...

Картинки по запросу єдиний всеукраїнський стрілецький день

В складних для нашої держави умовах ми повинні зробити все, щоб мати не тільки боєздатну армію, а й долучити населення до розбудови територіальної оборони. Ми повинні системно організувати підготовку цих підрозділів, бо саме вони повинні стати ядром обороноздатності районів.

Детальніше: Загони територіальної...

За інформацією Львівського регіонального центру з гідрометеорології,  у зв'язку з надходженням холодної арктичної повітряної маси, на Львівщині протягом 24-27 лютого 2018 року очікується значне зниження температури атмосферного повітря, а саме:

Детальніше: Морози на Львівщині: як...

  Похожее изображениеПлан дій органів управління та сил цивільного захисту району щодо підготовки та пропуску льодоходу, повені та дощових паводків на ріках Самбірського району у 2018 році.

Детальніше: Як діяти під час повеней та...

Картинки по запросу подається річна податкова декларація про майновий стан і доходи, якщо фізична особа прописана в одному місці, а дохід отримує в іншому?

Відповідно до п.49.1 ст.49 Податкового кодексу України від 02.12.2010 №2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ), податкова декларація подається за звітний період в установлені ПКУ строки контролюючому органу, в якому перебуває на обліку платник податків.

Детальніше: За якою податковою адресою...

 Картинки по запросу Як отримати довідку про свої доходи не відвідуючи податковуВ рамках кампанії декларування доходів громадян та електронного декларування доходів державних службовців громадяни можуть скористатися сервісом «Електронний кабінет» в частині отримання відомостей з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків в електронному вигляді (далі – відомості про доходи) та отримати відомості про доходи в електронному вигляді з використанням електронного цифрового підпису (ЕЦП), а також підготувати, заповнити та надіслати в електронному вигляді до контролюючих органів декларацію про майновий стан і доходи.

Детальніше: Як отримати довідку про свої...

Картинки по запросу ОДПІ проведено для громадян інформаційно-роз’яснювальну акцію у ЦОП

Днями, в Самбірській ОДПІ начальником відділу обслуговування платників Лесею Ханас проведено інформаційно-роз’яснювальну акцію у Центрі обслуговування платників (далі – ЦОП) для громадян Самбірського району: «Декларування доходів громадян у 2018 році».

Детальніше: Самбірською ОДПІ проведено...

Триває робота над підготовкою національного та регіональних планів і нової законодавчої бази, що дозволить втілити на практиці доктрини Національної стратегії управління відходами, яку було ухвалено Урядом у 2017 році.

Детальніше: Триває робота з напрацювання...

Маємо створити всі умови, щоб українські вчені не покидали країну – Президент на зустрічі з обдарованою молоддю
Президент Петро Порошенко під час зустрічі з обдарованою молоддю наголосив на необхідності створення умов, щоб українські вчені не покидали Україну і не виїжджали працювати за кордон.

Детальніше: Маємо створити всі умови,...

 

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua