Самбірська

районна державна адміністрація

Експрес-інформація

Сьогодні, 14 грудня у Центрі Митрополита Андрея Шептицького УКУ відбудеться п’ята ювілейна зустріч молодіжних громадських організацій та організацій, які працюють з молоддю Львівської області.

Детальніше: Сьогодні відбудеться п’ята...

Світлина від Самбірська районна державна адміністрація.День ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС щорічно відзначається в Україні 14 грудня - у день закінчення будівництва саркофага над зруйнованим четвертим енергоблоком Чорнобильської АЕС. Кожна хвилина цього надзвичайного будівництва – це мужність і професіоналізм, самовідданість і самопожертва ліквідаторів заради збереження життя людей в Україні та в усьому світі.
Напередодні, 13 грудня 2017 року, у сесійній залі Самбірської районної ради відбулися урочисті заходи з метою належного відзначення Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

Детальніше: Ми там були, ми рятували...

 Картинки по запросу деклараціяШановні суб’єкти декларування! З метою завчасної підготовки до чергового етапу електронного декларування в Україні, який розпочинається з 01.01.2018, просимо Вас виконати такі дії:

Детальніше: Рекомендації суб’єктам...

Картинки по запросу Отримувачу послуги видано касовий чек: коли буде право на податковий кредит?

Відповідно до п.1.1 ст.1 розділу І Податкового кодексу України від 02.12.2010 №2755-VI зі змінами та доповненнями  (далі – ПКУ) правові основи оподаткування ПДВ встановлено розділом V та підрозділом 2 розділу XX ПКУ.

Детальніше: Отримувачу послуги видано...

Картинки по запросу Шановні платники податків!

20 грудня 2017 року у м. Львові Головним управлінням ДФС у Львівській області буде проведено безкоштовний семінар для платників податків Львівської області, які перебувають на обліку в ОДПІ Головного управління ДФС у Львівській області, на тему: «Актуальні питання оподаткування у 2017 році» за участю міжнародних сертифікованих професійних бухгалтерів Львівщини.

Детальніше: Шановні платники податків!

Картинки по запросу ремонт дороги

У зв’язку з виконанням робіт по ремонту деформаційних швів на автошляхопроводі по вул. Чорновола в м. Самборі буде перекритий рух для всього автотранспорту.

Детальніше: До уваги мешканців м....

Світлина від Самбірська районна державна адміністрація.12 грудня 2017 року в с. Дубрівка на базі Дубрівської СЗШ І-ІІ ст. відбулися заходи неформальної освіти: педагогом-організатором Валентиною Подолець проведено семінар-заняття для учнів 7-9 класів (32 осіб) на тему: «Конфлікт і спілкування». Участь у даному заході взяли: головний спеціаліст служби у справах дітей РДА – Зоряна Войтович, старший інспектор ювенальної превенції Самбірського відділу поліції – Галина Андрощук, головний спеціаліст сектору з питань молоді та спорту РДА – Галина Васюта та завідувач сектору з питань молоді та спорту РДА – Василь Лесько.

Детальніше: Заходи неформальної освіти...

Світлина від Самбірська районна державна адміністрація.Сьогодні, 12 грудня 2017, року голова Самбірської районної державної адміністрації Микола Фрей побував на підприємстві КНТ у селі Чуква, яке очолює Андрій Куйдич. КНТ – Куйдич опалювальні технології (у перекладі з англійської). 

Детальніше: Нові сили для розвитку...

Картинки по запросу Платники єдиного внеску та застраховані особи можуть отримати інформацію з реєстру страхувальників у формі витягу

Самбірська ОДПІ звертає увагу платників податків, що Порядок надання інформації з реєстру страхувальників затверджений наказом Міністерства фінансів України від 21.07.2017 № 651.

Детальніше: Платники єдиного внеску та...

 

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua