Самбірська

районна державна адміністрація

Експрес-інформація

З 28 лютого до 2 березня на «Арені Львів» (вул. Стрийська, 199) розпочинає роботу XІ спеціалізована  виставка  «АгроТехніка-2018».

Детальніше: Аграріїв запрошують...

Кабінет Міністрів України схвалив рішення про підвищення пенсій військовослужбовцям з 1 січня в середньому на 1,5 тис. грн. Рішення представив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час засідання Уряду.

Детальніше: Уряд схвалив рішення про...

Департамент внутрішньої та інформаційної політики Львівської обласної державної адміністрації в межах Регіональної програми сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства у Львівській області на 2018-2020 роки оголошує конкурс на підтримку регіонального кінематографу. 

Детальніше: У Львівській ОДА стартував...

 Відповідно до затвердженого графіка проведення рейдів «Діти вулиці», «Вокзал», «Підліток» у Самбірському районі на І півріччя 2018 року та з метою захисту прав та інтересів дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, 20 лютого 2018 року, комісією у складі: головного спеціаліста відділу запобігання дитячої безпритульності, бездоглядності та профілактики правопорушень серед дітей служби у справах дітей Самбірської райдержадміністрації З. Войтович, головного спеціаліста відділу з питань опіки та піклування над дітьми-сиротами та дітьми, що залишились без батьківської опіки М. Здреник, секретаря Дублянської селищної ради Д. Копко, в.о. завідувача відділу освіти Дублянської селищної ради А. Чижо, дільничного офіцера поліції Самбірського відділу поліції В. Максимовського, проведено профілактичний рейд на території Дублянської селищної ради (об’єднаної територіальної громади).

Детальніше: Проведення профілактичних...

На Львівщині очікується морозна погода. На дорогах збережеться ожеледиця. За таких умов традиційно зростає кількість подій, пов’язаних із дорожньо-транспортними пригодами.

Детальніше: Через негоду та ожеледицю...

Картинки по запросу обережно бурульки
Внаслідок температурних перепадів на дахах будинків, виступаючих частинах будівель і на великих деревах масово утворюються крижані бурульки. Падаючи, вони можуть травмувати перехожих. Падіння снігу або льоду з даху може привести не тільки до сильного удару або струсу мозку, але і до смерті. Вгадати той самий момент, коли бурулька вирішить, що висіти їй набридло, абсолютно неможливо. 

Детальніше: Обережно, крижані бурульки!

У суботу, 24 лютого, у Національному академічному українському драматичному театрі імені Марії Заньковецької відбудеться прем’єрний показ вистави  «За двома зайцями», режисер - Орест Огородник.

Детальніше: Мешканців Львівщини...

Підписуючи Закон України «Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях», Президент Петро Порошенко чітко наголосив: «Україна залишається відданою мирному вирішенню проблеми звільнення окупованих територій».

Детальніше: Україна залишається відданою...

Світлина від Управлінні Агропромислового Розвитку Самбіра.

20 лютого 2018 року в сесійній залі Самбірської районної ради відбувся навчальний семінар щодо шляхів фінансової підтримки агропромислового сектору та фінансових ресурсів в рамках  реалізації проекту щодо  впровадження аграрних розписок. 

Детальніше: В Самборі відбувся...

 

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua