Самбірська

районна державна адміністрація

Світлина від Управління соціального захисту населення Самбірської РДА.10 січня 2018 року в райдержадміністрації відбулось засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Романа Біндаса.


Роман Романович наголосив, що питання легалізації заробітної плати, зайнятості населення, додержання законодавства про оплату праці та забезпечення соціальних гарантій працюючих на сьогодні є одним із вагоміших напрямків роботи на місцевому рівні.
В ході засідання було розглянуто питання підвищення мінімальної заробітної плати з 1 січня 2018 року, збільшення розміру штрафних санкцій за недотримання норм чинного законодавства передбачених статтею 265 КЗпПУ, у зв’язку із зміною розміру заробітної плати.
Також обговорено ряд пропозицій до плану дій робочої групи на 2018 рік.

Світлина від Управління соціального захисту населення Самбірської РДА.   Світлина від Управління соціального захисту населення Самбірської РДА.
На завершення Роман Романович додав: «Усім учасникам робочої групи необхідно спрямувати свої зусилля на виконання пріоритетних напрямків державної політики - детінізації заробітної плати та зайнятості населення».
За результатами засідання вирішено 24 січня 2018 року провести семінар з суб’єктами господарювання району щодо легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення та через ЗМІ проводити інформаційно-роз’яснювальну роботу у сфері оплати праці та зайнятості населення.

 

 

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua