Самбірська

районна державна адміністрація

Світлина від Управління соціального захисту населення Самбірської РДА.11 липня робоча група на чолі з першим заступником голови Самбірської районної державної адміністрації Романом Біндасом здійснила виїзд на територію Вільшаницької сільської ради.


Було проведено активну інформаційно-роз’яснювальну роботу на підприємстві ТзОВ «Чумак», та із підприємцями Несторівським В.П., Несторівським П. П., Несторівською О В., Бацом В.Т., Улеєм П.П. щодо необхідності дотримання ними норм чинного законодавства стосовно прав і гарантій найманих працівників. Наголошено про дотримання суб’єктами господарювання трудового законодавства та Закону України «Про оплату праці» в частині виплати мінімальної заробітної плати, яка становить 3200 гривень. Зазначено про значні збільшення розмірів штрафних санкцій за порушення законодавства про працю, передбачені статтею 265 Кодексу законів про працю України.
Про легалізацію трудових відносин з найманими працівниками, дотримання норми робочого часу та відпочинку, встановлення вихідних днів та інше, зазначеним роботодавцям розповів головний державний інспектор ГУ Держпраці у Львівській області Лизан Мирон Олексійович.

Куб’як Надія Костянтинівна - заступник начальника Самбірського об’єднаного управління Пенсійного Фонду України у Львівській області наголосила на перевагах офіційного працевлаштування та розповіла про можливість реєстрації на ВЕБ – порталі пенсійного фонду України.
За результатами засідання вирішено активізувати обстеження суб’єктів підприємницької діяльності, з метою проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи у сфері виплати заробітної плати.

Світлина від Управління соціального захисту населення Самбірської РДА.Світлина від Управління соціального захисту населення Самбірської РДА.

Світлина від Управління соціального захисту населення Самбірської РДА.Світлина від Управління соціального захисту населення Самбірської РДА.

 

 

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua