Самбірська

районна державна адміністрація

17 травня 2017 року начальником відділу запобігання дитячої безпритульності, бездоглядності та профілактики правопорушень серед дітей служби у справах дітей райдержадміністрації Наталією Білас перевірено стан організації виховної та правовиховної роботи у Монастирецькій СЗШ І-ІІІ ступенів.

Виховна та правовиховна робота  в школі забезпечується на підставі Конституції України, Конвенції ООН про права дитини, Законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», «Про охорону дитинства», «Про молодіжні та дитячі громадські організація», «Про попередження насильства в сім’ї», Стратегії національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016-2020 роки та ін. 

Робота навчального закладу здійснюється згідно із річним планом виховної роботи, який є складовою частиною річного плану роботи школи. У школі діє методичне об’єднання класних керівників (заплановано 4 засідання, проведено – 3, ведуться протоколи засідань), учнівське самоврядування (до складу  входить 5 комісій,) та молодіжна організація «Молода Просвіта» (до складу осередку входить 5 учнів).

Дирекцією школи видано ряд наказів про організацію виховної та правовиховної роботи в школі. Протягом І півріччя 2016-2017 н.р. в школі проведено Всеукраїнський тиждень права (05-09.12.2016р.). Інформація про права дитини, про шкідливість вживання алкогольних та тютюнових виробів, про найнебезпечнішу хворобу СНІД висвітлена на стендах «Конвенція ООН про права дитини», «Скажемо курінню – ні!», «Увага! СНІД!», «Ми за здоровий спосіб життя». 

Важливою складовою частиною шкільної системи правового виховання є робота по попередженню правопорушень. Вона здійснюється через організацію діяльності Ради  профілактики правопорушень, роботу батьківських комітетів та класних керівників. Протягом 2016-2017 н.р. проведено 9 засідань, заплановано 10. На час перевірки на внутрішкільному обліку перебуває 2 дітей. Рішенням Ради профілактики за даними учнями закріплені вчителі-наставники, складені психолого-педагогічні характеристики, індивідуальний план психолого-педагогічної роботи з учнями та обстежено умови проживання даних дітей. 

Психологічна служба школи здійснює діагностику учнів школи та індивідуально- корекційну роботу з дітьми групи ризику. 

Просвітницька робота з батьками здійснюється у формі лекцій, бесід,  виступів на батьківських зборах, на засіданнях батьківського комітету. Складений план роботи засідань  (проведено 3 засідання, заплановано - 4). Під час засідань розповсюджуються пам’ятки, рекомендації, поради  батькам першокласникам, молодшого, середнього та старшого шкільного віку.  

Під час перевірки стану організації виховної та правовиховної роботи порушень не виявлено.

 

 

 

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua