Самбірська

районна державна адміністрація

Картинки по запросу «Героям Майдану» присвячуєтьсяОдин крок  до вирішального фінального матчу, залишилося зробити командам, що претендують на почесні трофеї районного значення, а це традиційні кубки з футбол - «Весна -2017» та кубка «Федерації», присвячені  пам’яті загиблих героїв «Небесної Сотні». Нагадуємо, що 31 футбольний колектив Самбірщини, місяць тому вийшов на старт турніру.  

 

У неділю, 19 березня, у престижнішому за значенням кубку «Весна 2017» відбулися півфінальних поєдинках, які до речі , вперше за багато останніх років проходять  з двох матчів ( вдома, та на виїзді) , що дає змогу більшій кількості глядачів поспостерігати за улюбленою грою мільйонів. 

Усі чотири колективи, гідні виступати у фіналі. До складу команд входить чимало досвідчених гравців, що виступають у обласному чемпіонаті. Команда Воютич – діючий володар кубка, а Бісковичі – володар 2015 та фіналіст 2016 року. Отож, у перших поєдинках зафіксовано наступні результати:  

1. Бісковичі –Ралівка 3:2

2. Верхівці –Воютичі 0:2

У неділю, 26 березня, відбудуться матчі-відповіді.  

У кубку «Федерації» теж відбувається запекла боротьба. Де у матчах 1/ 4 фіналу визначався квартет щасливих путівок до півфіналів. 

1. Блажів – Баранівці 1:6

2. Зарайське – Сіде     2:2 (6:5)

3. Садковичі –Канафости  6:0

4. Бабино - Вільшаник       1:1 (4:2)

Таким чином, за вихід до фіналу , у неділю 26 березня зіграють:  

Баранівці- Зарайське та Садковичі –Бабино. Матчі відбудуться на нейтральних стадіонах. 

Фінал обох турнірів заплановано на 18 квітня. 

 

 

 

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua