Самбірська

районна державна адміністрація

12 років поспіль, під егідою Державного агентства лісових ресурсів України,  проводять акцію «Майбутнє лісу у твоїх руках». Усі охочіі можливість ознайомитися з особливостями ведення лісового господарства та особисто долучитися до процесу садіння дерев.

Акція «Майбутнє лісу у твоїх руках-2017» відбувається з 21 березня (Міжнародний день лісів) до 15 квітня (День Довкілля).

Учасниками Акції є учнівська та студентська молодь, представники громадських організацій, громадськості, органів влади, засобів масової інформації.

Головною метою Акції є виховання шанобливого ставлення до природи, забезпечення зацікавленості у збереженні лісових насаджень, дотримання правил поведінки в лісі тощо.

Лісівники організовують та проводять заходи з посадки лісу, озеленення та благоустрою парків, алей, територій навчальних закладів, сіл, міст районів. Крім головного заходу Акції – створення лісових насаджень, проводитимуть уроки знань про ліси, пізнавальні екскурсії, зустрічі з учнівською та студентською молоддю та різноманітні конкурси.

Під час Акції заплановано :

весняна посадка лісу на площі 1250 га (для посадки планується використати 9 млн. сіянців основних лісоутворюючих порід);

посів у лісових розсадниках на площі 10га;

упорядкування територій 150 лісництв після осінньо-зимового періоду;

упорядкування 19 рекреаційних пунктів  вздовж автодоріг загальнодержавного значення;

упорядкування  36 зон короткотермінового відпочинку;

розвішування 700 шпаківень в лісах області;

упорядкування 20 мурашників;

прибирання міських, сільських парків та скверів на площі 30 га;

очищення від сміття берегів протяжністю 18км;

розчищення і упорядкування 50 джерел;

ліквідація  понад 100 стихійних сміттєзвалищ.

Щороку участь у заходах Акції беруть все більше й більше людей, адже це додаткова можливість ознайомитись з особливостями ведення лісового господарства та особисто долучитися до приємного процесу садіння дерев.

Лісівники Львівщини запрошують охочих долучитись до заходів Акції і посадити своє дерево!

 

 

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua