Самбірська

районна державна адміністрація

Картинки по запросу Перші вибори сільського старости Бісковицької сільської об’єднаної територіальної громади   29 січня 2017 року у Самбірському районі призначено перші вибори старост. З метою забезпечення представництва прав та інтересів жителів сіл, що об’єдналися, відповідно до рішення Бісковицької сільської ради від 16 листопада 2016 року № 445 «Про призначення перших місцевих виборів старост сіл об’єднаної територіальної громади Бісковицької сільської ради” старости будуть обиратися у селах Максимовичі, П’яновичі, Лановичі.

Згідно ст.40 та ст.43 Закону України “Про місцеві вибори” Бісковицька територіальна виборча комісія зареєструвала кандидатів на посаду старост:с. Максимовичі - Коваль Галину Григорівну 12.07.1972 р.н., безпартійна, тимчасово не працює, с. Лановичі - Трача Генріха Чеславовича 28.04.1983 р.н, безпартійний, тимчасово не працює,      с. П’яновичі - Мотренка Володимира Івановича 29.05.1962 р.н, безпартійний, тимчасово виконуючий обов’язки старости сіл Максимовичі, П’яновичі, Лановичі. Обраний староста представлятиме інтереси жителів сіл в Бісковицькій об'єднаній територіальній громаді.

Право голосу на виборах мають громадяни України, які мають право голосу відповідно до статті 70 Конституції України, належать до відповідної об’єднаної сільської, селищної, міської територіальної громади та проживають на території населеного пункту (села або селища), де за рішенням об’єднаної сільської, селищної, міської територіальної громади проводяться такі вибори.

Документом, який посвідчує особу, підтверджує громадянство та засвідчує місце проживання виборця на місцевих виборах, є: 

1) паспорт громадянина України;

2) тимчасове посвідчення громадянина України (для осіб, недавно прийнятих до громадянства України).

Належність громадянина до відповідної територіальної громади та проживання його на відповідній території визначається його зареєстрованим місцем проживання.

Виборцю, який внесений до списку виборців на виборчій дільниці, але за віком, у зв’язку з інвалідністю чи за станом здоров’я не здатний пересуватися самостійно, дільнична виборча комісія надає можливість голосувати за місцем перебування (проживання) цього виборця.

Кожний виборець може звернутися безпосередньо до органу ведення Державного реєстру виборців про уточнення персональних даних, а також щодо наявності або відсутності відмітки про постійну нездатність виборця самостійно пересуватися.

 

 

 

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua