Самбірська

районна державна адміністрація

   4 січня 2017 року в приміщенні сесійної зали районної ради відбулася нарада з керівниками органів місцевого самоврядування, військовими обліковцями та відповідальними за ведення військового обліку за участю працівників Самбірського ОМВК по питанні ведення військового обліку відповідно до Постанови Кабінету Міністрів від 7 грудня 2016 року №921 «Про затвердження Порядку організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних».

   Нарада проходила під керівництвом голови Самбірської РДА М. Фрея.

   З основними вимогами щодо ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних, відповідно до вищевказаної постанови виступила державний службовець Самбірського ОМВК Оксана Заготинська. Вона зосередила свою увагу на першочергові завдання, які слід виконати відповідальним за ведення військового обліку, зокрема:підготувати та заповнити картки первинного обліку, проводити оповіщення призовників та військовозобов’язаних при отриманні розпорядження військового комісара, забезпечити їх прибуття в Самбірський ОМВК, вести військовий облік відповідно до документообігу, затвердженого постановою.

    Державний службовець Самбірського ОМВК Зоряна Шудлак довела до відома присутніх про адміністративну та кримінальну відповідальність керівників органів місцевого самоврядування, відповідальних працівників за порушення вимог щодо ведення військового обліку призовників та військовозобов’язаних.

  Працівниками Самбірського ОМВК було проаналізовано виконання присутніми вимог військового комісара Самбірського ОМВК щодо військово-облікової роботи та надано вичерпні відповіді на питання, які прозвучали із залу.

  Голова райдержадміністрації М. М. Фрей підвів підсумки наради та привітав присутніх із Новим Роком та Різдвом Христовим.

 

 

 

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua