Самбірська

районна державна адміністрація

Новини Самбірської ОДПІ

 Картинки по запросу Чергові зміни щодо реєстрації податкових накладних з 03 грудня 2017 року\03.12.2017 набрав чинності Закон України від 09 листопада 2017 року № 2198-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо стабілізації розрахунків на Оптовому ринку електричної енергії України» (далі – Закон № 2198-VIII). Закон № 2198-VIII опубліковано в газеті «Голос України» від 02.12.2017 № 226.

Детальніше: Чергові зміни щодо...

 Картинки по запросу Внесено зміни до регламенту Акредитованого центру сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту ДФСДля удосконалення процедур ідентифікації та автентифікації клієнтів Акредитованого центру сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту ДФС (АЦСК ІДД ДФС) під час надання послуг електронного цифрового підпису внесено зміни до регламенту АЦСК ІДД ДФС.

Детальніше: Внесено зміни до регламенту...

Картинки по запросу Отримувачу послуги видано касовий чек: коли буде право на податковий кредит?

Відповідно до п.1.1 ст.1 розділу І Податкового кодексу України від 02.12.2010 №2755-VI зі змінами та доповненнями  (далі – ПКУ) правові основи оподаткування ПДВ встановлено розділом V та підрозділом 2 розділу XX ПКУ.

Детальніше: Отримувачу послуги видано...

Картинки по запросу Платники єдиного внеску та застраховані особи можуть отримати інформацію з реєстру страхувальників у формі витягу

Самбірська ОДПІ звертає увагу платників податків, що Порядок надання інформації з реєстру страхувальників затверджений наказом Міністерства фінансів України від 21.07.2017 № 651.

Детальніше: Платники єдиного внеску та...

Картинки по запросу Помилково отримані на рахунок кошти не включаються до доходу платника єдиного податку

Самбірська ОДПІ повідомляє, що відповідно до п. 292.6 ст. 292 Податкового кодексу України датою отримання доходу платника єдиного податку є дата надходження коштів платнику єдиного податку у грошовій (готівковій або безготівковій) формі, дата підписання платником єдиного податку акта приймання-передачі безоплатно отриманих товарів (робіт, послуг).

Детальніше: Помилково отримані на...

Картинки по запросу Дохід, отриманий фізичною особою за межами території України, не є базою нарахування ЄСВ

Самбірська ОДПІ інформує. Враховуючи положення частини першої ст.7 Закону Закону України від 08.07.2010 №2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» зі змінами та доповненнями (далі – Закон №2464) роботодавці, які використовують працю інших осіб на умовах трудового договору (контракту) чи за цивільно-правовим договором (крім цивільно-правового договору, укладеного з ФОП), сплачують єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – ЄСВ) за найманих працівників із сум нарахованої кожній застрахованій особі заробітної плати за видами виплат, які включають основну та додаткову заробітну плату, інші заохочувальні та компенсаційні виплати, у тому числі в натуральній формі, що визначаються відповідно до Закону України від 24.03.1995 №108/95-ВР «Про оплату праці» зі змінами та доповненнями, та сум винагороди фізичним особам за виконання робіт (надання послуг) за цивільно-правовими договорами.

Статтею 4 розділу ІІ Закону №2464 визначені особи, які є платниками ЄСВ. Громадяни України, які працюють або постійно проживають за межами України згідно цієї статті не є платниками ЄСВ в обов’язковому порядку.

Відповідно до частини першї ст.10 Закону №2464 громадяни України, які працюють або постійно проживають за межами України, мають право на добровільну сплату ЄСВ. Такі особи, беруть добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування протягом строку, визначеного у договорі про добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування, але не менше одного року (крім договорів про одноразову сплату).

Отже, дохід, отриманий фізичною особою за межами України, не є базою нарахування ЄСВ, оскільки дохід отримано поза межами трудових відносин на території України. При цьому, громадяни України, які працюють за її межами, мають право на добровільну сплату ЄСВ у разі заключення договору про добровільну участь на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування.

 

 

Картинки по запросу Шановні платники податків!

20 грудня 2017 року у м. Львові Головним управлінням ДФС у Львівській області буде проведено безкоштовний семінар для платників податків Львівської області, які перебувають на обліку в ОДПІ Головного управління ДФС у Львівській області, на тему: «Актуальні питання оподаткування у 2017 році» за участю міжнародних сертифікованих професійних бухгалтерів Львівщини.

Детальніше: Шановні платники податків!

 Картинки по запросу В Самбірській ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області відбувся черговий сеанс телефонного зв’язку «Гаряча лінія»Черговий сеанс "гаряча лінія" проведено в Самбірській ОДПІ. На тему " Звернення громадян до державних органів, доступ до публічної інформації." з платниками податків спілкувалася начальник відділу обслуговування  платників Самбірської ОДПІ Леся Ханас.

Детальніше: В Самбірській ОДПІ ГУ ДФС у...

 Картинки по запросу В Самбірській ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області відбувся черговий сеанс телефонного зв’язку «Гаряча лінія»Черговий сеанс "гаряча лінія" проведено в Самбірській ОДПІ. На тему " Звернення громадян до державних органів, доступ до публічної інформації." з платниками податків спілкувалася начальник відділу обслуговування  платників Самбірської ОДПІ Леся Ханас.

Детальніше: В Самбірській ОДПІ ГУ ДФС у...

Результат пошуку зображень за запитом "семінар"Днями в приміщенні Самбірської ОДПІ відбувся семінар для юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців з актуальних питань податкового законодавства.

Детальніше: В Самбірській ОДПІ відбувся...

 

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua