Самбірська

районна державна адміністрація

Картинки по запросу легалізації заробітних плат Самбірська ОДПІ повідомляє, що  мінімальна заробітна плата - це законодавчо встановлений розмір заробітної плати за просту, некваліфіковану працю, нижче якого не може провадитися оплата за виконану працівником місячну, а також погодинну норму праці (обсяг робіт), зарплата є державною соціальною гарантією, обов'язковою на всій території України для підприємств усіх форм власності і господарювання та фізичних осіб, які використовують працю найманих працівників. Мінімальна заробітна плата на даний час становить 3200 грн. 

Слід зазаначити, що заходи, які впроваджуються фахівцями інспекції, спрямовані на виявлення платників податків, які здійснюють виплату зарплати «у конвертах», а також на упередження та руйнування схем ухилення від оподаткування,  в тому числі ліквідації джерел походження «тіньових» коштів для виплати зарплати приносять результати. 

З метою контролю за легалізацією виплати заробітної плати, та недопущення її виплати у «конвертах» на постійній основі проводяться засідання районних (міських) комісій з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, на які запрошуються керівники підприємств для проведення індивідуальних співбесід щодо недопущення порушення законодавства про оплату праці. Так, з початку року проведено 11 засідань таких комісій на які було запрошено 32 СПД, які виплачували  середню заробітну плату найманим  працівникам  у розмірі  меншому, законодавчо  встановленого розміру мінімальної заробітної плати, з яких 25 СПД - зобов’язались підвищити рівень заробітних плат. 

Також,  при прийманні звіту за формою № 1-ДФ проводиться роз’яснювальна робота з платниками податків щодо підвищення рівня заробітних плат. 

В результаті проведеної роботи додатково до бюджету з початку  2017 року надійшло 21,3 тис. грн. податку на доходи фізичних осіб та ЄСВ  – 37,6 тис.грн.   

 

 

 

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua