Самбірська

районна державна адміністрація

Новини Львівської ОДА

Сьогодні,  21 лютого, представників кінематографічних організацій ознайомили із умовами конкурсу підтримки вітчизняного кіно, який реалізує департамент внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА у межах Регіональної програми сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства.

Детальніше: Представників...

Найкращі готелі за версією International Hospitality Awards 2017 оголосили під час офіційної церемонії нагородження, яка відбулася в Києві у межах конференції International Hospitality Conference.

Детальніше: 5 готельно-відпочинкових...

Сьогодні, 21 лютого, о 16:00 год  в Історичному комплексі Національного музею у Львові імені Андрея Шептицького відбудеться тематична екскурсія "Українські художники в лавах Січових Стрільців".

Детальніше: "Українські художники в...

Працівники Золочівського науково-дослідного природоохоронного відділення Національного природного парку «Північне Поділля» організували акцію з підгодівлі диких тварин на заповідних територіях установи.

Детальніше: На Львівщині відбулась акція...

На Львівщині очікується морозна погода. На дорогах збережеться ожеледиця. За таких умов традиційно зростає кількість подій, пов’язаних із дорожньо-транспортними пригодами.

Детальніше: Через негоду та ожеледицю...

У суботу, 24 лютого, у Національному академічному українському драматичному театрі імені Марії Заньковецької відбудеться прем’єрний показ вистави  «За двома зайцями», режисер - Орест Огородник.

Детальніше: Мешканців Львівщини...

На території музею народної архітектури та побуту "Шевченківський гай" презентували гастрономічні смаколики «Смак українських Карпат».

Детальніше: У Шевченківському гаю...

Підписуючи Закон України «Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях», Президент Петро Порошенко чітко наголосив: «Україна залишається відданою мирному вирішенню проблеми звільнення окупованих територій».

Детальніше: Україна залишається відданою...

Завершилися командні змагання з бадмінтону серед збірних команд районів області, міст обласного значення та об’єднаних територіальних громад за програмою ХХVІІ спортивних Ігор Львівщини, ХІ обласних ігор ветеранів спорту та VI спортивних ігор серед людей з інвалідністю під егідою управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації, обласних центрів «Спорт для всіх» та «Інваспорт», асоціації ветеранів спорту та обласної федерації бадмінтону.

Детальніше: Визначили переможців...

 

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua