Самбірська

районна державна адміністрація

У п’ятницю, 17 лютого, у Львівському історичному музеї (площа Ринок, 6) відбулось підписання Угоди про співпрацю між Львівським історичним музеєм та Національним історичним музеєм Республіки Білорусь. Документ передбачає реалізацію спільних проектів, виставок та культурних подій.

Угоду підписали директор Львівського історичного музею Роман Чмелик та  директор Національного історичного музею Республіки Білорусь Олег Рижков.

Під час зустрічі заступник голови Львівської облдержадміністрації Оксана Стоколос, директор департаменту з питань культури, національностей та релігій Христина Бергеовська та заступник міністра культури Білорусі Василь Чєрнік також розглянули питання активізації співпраці між українськими та білоруськими музеями.

"У нас є багато завдань і багато сподівань стосовно цієї міжнародної співпраці. Не потрібно чекати, що країна зробить для тебе, слід самим змінювати країну на краще. А культурний місток між Україною і Білоруссю – зерно, яке проростатиме плідною співпрацею між нашими країнами у різних сферах", - зазначила Оксана Стоколос.

 

 

  

  

http://www.president.gov.ua/

 

http://rada.gov.ua

http://www.ukraine-nato.gov.ua/nato/ua